ING Bank zamyka program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz. Będzie rozwijał rabaty

ING Bank Śląski poinformował klientów o planowanym wygaszeniu programu lojalnościowego bankujesz-zyskujesz. Punkty będą ważne do 14 marca. Bank zamierza rozwinąć swój program rabatowy.

 

Program bankujesz-zyskujesz został udostępniony klientom w 2014 roku, zastępując poprzednią wersję pod nazwą bankujesz-kupujesz. W obecnym programie klienci ING zbierają punkty za opłacanie zakupów kartami płatniczymi. Punkty te pozwalają obniżyć cenę nagród dostępnych w katalogu.  Z oferty będzie można skorzystać tylko do 14 marca. Po tym terminie program zostanie wyłączony, a punkty stracą ważność. 

 

Od 15 marca w miejscu zakładki bankujesz-zyskujesz pojawi się zakładka Moje Rabaty. Znajdą się tam nowe propozycje kodów rabatowych. Klienci mogą mieć wpływ na to, jakiego rodzaju rabaty znajdą się na nowej platformie. Bank udostępnił specjalną ankietę, w której pyta klientów o kategorie sklepów udostępniających zniżki. Są wśród nich kategorie takie jak kultura, motoryzacja, sport czy dom.

 

Rynek programów lojalnościowych przechodzi duże zmiany. Coraz więcej podmiotów rezygnuje programów polegających na zbieraniu punktów na rzecz ofert dających korzyści „tu i teraz”. Tak działa na przykład uruchomiony przez organizację Visa program Visa Oferty czy program Citi Smile od Banku Handlowego.