Ukryte opłaty, marne lokaty. Czego masz dosyć w bankach? Zagłosuj!

Mniejszej awaryjności, tańszych rachunków czy może bardziej przejrzystych regulaminów i cenników? Zagłosuj w naszej ankiecie i wskaż 5 najbardziej pożądanych zmian, których oczekujesz od swojego  banku w 2017 roku.

 

Rok 2016 upłynął w bankach pod znakiem inwestycji w innowacje, ale nie obyło się bez podwyżek opłat za podstawowe usługi. W wielu bankach zmniejszyła się sieć bezpłatnych bankomatów i ubyło placówek. Instytucje finansowe musiały się też mierzyć z nowymi zagrożeniami kierowanymi w stronę klientów bankowości elektronicznej. Sporo zmian czeka nas w 2017 roku. Część będzie wynikało z nowych regulacji – na przykład nowa ustawa o kredycie hipotecznym, wprowadzenie rachunków podstawowych czy wyższy wkład własny. Inne będą efektem dostosowywania się banków do zmieniających się preferencji klientów. Bo to właśnie zmiana waszych nawyków w dużym stopniu wpływa na decyzje podejmowane w bankach.

 

Zagłosuj w naszej ankiecie i wskaż instytucjom finansowym swoje oczekiwania względem ich oferty w 2017 roku. W głosowaniu można wskazać maksymalnie 5 odpowiedzi. Wyniki anonimowej ankiety opublikujemy w artykule, który będzie dostępny na łamach Bankier.pl i PRNews.pl.