„Tego jeszcze nie było” – wielka promocja w Programie PAYBACK

Wystartowała akcja promocyjna w PAYBACK pod hasłem „Tego jeszcze nie było”. Przez kilka najbliższych tygodni uczestnicy Programu będą mogli skorzystać z licznych rabatów i promocji w Sklepie z Nagrodami PAYBACK.


„Tego jeszcze nie było” to nowa akcja skierowana do uczestników Programu. Dzięki obniżonym cenom wielu produktów będą oni mieli możliwość jeszcze szybciej wymienić zgromadzone punkty na wybrane nagrody. Podczas blisko 2-miesięcznej akcji rabatem zostanie objętych kilkadziesiąt produktów z różnych kategorii dostępnych w Sklepie z Nagrodami PAYBACK.

 

W każdym tygodniu zniżka będzie dotyczyć innych produktów i tak np. w pierwszych dniach akcji o 15% zostanie obniżona cena kilkunastu nagród, w tym m.in. grilla kontaktowego Clatronic, kamery samochodowej Full HD Media Tech czy suszarki Remington. Dodatkowo nie zabraknie także hitów cenowych, które będą pojawiać się w różnym czasie, a uczestnicy będą musieli wykazać się refleksem, ponieważ będą one dostępne tylko przez jeden dzień. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów objętych promocją, każdy uczestnik będzie miał szansę znaleźć odpowiednią dla siebie nagrodę.

 

Akcja „Tego jeszcze nie było” stanowi również dobrą okazję do wymiany punktów na nagrody dla tych osób, których punkty w tym roku tracą ważność.


Wszyscy uczestnicy, którzy nie zebrali wystarczającej liczby punktów na wybraną nagrodę, mają – tak jak dotychczas - możliwość dopłacenia pozostałej kwoty w złotych.
Akcja rozpoczęła się 9 stycznia.

 

PAYBACK