eurobank oferuje „Pożyczkę energooszczędną” z rabatem do 600 zł

„Pożyczka energooszczędna” to propozycja eurobanku dla osób planujących remont w celu podniesienia efektywności energetycznej domu lub mieszkania. Decydując się na produkt, od 1 kwietnia br. klienci mogą skorzystać jednocześnie z dwóch rabatów – zwrotu opłaty przygotowawczej (w wysokości 100 zł) oraz zwrotu 5% kwoty pożyczki (maksymalnie 500 zł).

„Pożyczka energooszczędna” to specjalna oferta pożyczki przygotowana przez eurobank (uczestniczący w Programie Finansowania Efektywności Energetycznej w Budynkach Mieszkalnych – PolREFF) we współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBOiR). Produkt wspiera inwestycje w technologie pozwalające oszczędzać energię w domach oraz obniżyć rachunki przy jednoczesnym dbaniu o środowisko.

leungchopan, YAY Foto

Pożyczka na mniejsze i większe remonty dostępna jest w kwotach od 5 000 zł do 120 000 zł na okres kredytowania od 3 aż do 108 rat. Co ważne – klienci eurobanku, którzy nie odstąpią od umowy kredytowej, mogą skorzystać z obu poniższych rabatów jednocześnie i zyskać zwrot w  kwocie nawet do 600 zł:

Po spełnieniu tych warunków eurobank wypłaci rabaty na konto, na które zostały przelane środki z „Pożyczki energooszczędnej”. Suma dokonanych zwrotów nie może jednak przekroczyć sumy zapłaconej prowizji i opłaty przygotowawczej.

„Pożyczka energooszczędna” dostępna jest w placówkach eurobanku od 1 kwietnia 2018 r. do 30 listopada 2018 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ( RRSO) wynosi 25,43%.

Dodatkowo, osoby zainteresowane modernizacją swojego domu przy zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań mogą skorzystać z wirtualnego doradcy PolREFF oraz kalkulatora oszczędności na www.polreff.org. Kalkulator pomoże oszacować roczne oszczędności możliwe do uzyskania dzięki modernizacji domu lub mieszkania.

eurobank już w listopadzie 2017 r. rozpoczął kampanię ukierunkowaną na poprawę jakości powietrza w Polsce. W ramach #BezSmogu bank wspierał tworzenie ogólnopolskiej sieci czujników smogu – w 50 placówkach eurobanku zostały zainstalowane sensory mierzące poziom stężenia pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10. Cel inicjatywy to poszerzenie bazy danych dotyczących jakości powietrza w poszczególnych regionach Polski – wybrane placówki eurobanku położone są w miejscach zmagających się z dużym stężeniem smogu.

Źródło: eurobank