Kolejna aukcja 4Beauty

Dom Aukcyjny 4Beauty, organizuje w dniach 14 – 20 czerwca 2011, 14. Aukcję 4Beauty Sztuki Współczesnej. Aukcja odbędzie się na portalu www.4beauty.com

Choć rozpalone od żaru słońca ulice, tętnią wciąż życiem, wyraźnie czuć w powietrzu, że wakacje są tuż za rogiem. Zza tego rogu wychyla się 4Beauty Art Gallery i zaprasza na ostatnią przed przerwą wakacyjną, aukcję sztuki współczesnej.

Czego nie można przegapić? Na pewno akwareli Krzysztof Ludwina. Przepięknie sportretowane ulice Sieny i Krakowa, odpowiednio z ceną wywoławczą  1750 zł i 1450 zł. Pastel „Po ciemku” Jerzego Treita (1600 zł), foto-obraz Andrzeja Andrychowskiego „Bez tytułu 10” (500 zł) oraz kolorystycznie wakacyjny olej na płótnie Marty Lipowskiej „Kawiarenka” (750 zł).

Prace Małgorzaty Maćkowiak, tak długo niedoceniane przez kolekcjonerów, znalazły swoich nabywców w londyńskim domu aukcyjnym Christie’s. 4Beauty wystawia „W parku” (2550 zł) oraz „Anielskie przedszkole”(750 zł) autorstwa tej Artystki.

Kontynuowana jest również sprzedaż inkografii uznanych Artystów. Wszystkie prace są numerowane i sygnowane przez autorów: Tadeusz Dominik „Pejzaż 20”, Jan Dobkowski „Zwierzę patrzy na świat”, Rafał Olbiński „Sąd Parysa 2”. Każde z tych dzieł w cenie wywoławczej 580 zł oraz Edward Dwurnik „Galicja” (490 zł). Do dzieła dołączany jest certyfikat oryginalności.

Oferta większości prezentowanych przez 4Beauty Art Gallery dzieł sztuki jest udostępniona do sprzedaży na wyłączność. Uczestnicy licytacji będą mieli możliwość skorzystania z różnych form nabywania obrazów, począwszy od samodzielnego udziału poprzez zalogowanie się na stronie www.4Beauty.com, jak również zlecenie aukcyjne lub telefonicznie. Aukcje prowadzone będą z 5 minutową dogrywką. Co ciekawe, ceny wystawianych dzieł sztuki są pomniejszone o część marży galerii, zatem udział w aukcji jest także gratką finansową.

Organizatorzy aukcji zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony www.4beauty.com, na której znajduje się Katalog Aukcyjny oraz aktywnego udziału w licytacji.

4Beauty Art Gallery to galeria internetowa i dom aukcyjny mieszczące się pod adresem www.4beauty.com. Celem galerii jest promowanie sztuki współczesnej na świecie. Galeria korzysta z nowoczesnej techniki jaką daje nam sieć i wykorzystuje ją do prezentowania sztuki globalnie. Dzięki kilku wersjom językowym galerii, która jest dostępna w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, dzieła polskich Artystów trafiły do tej pory w ręce kolekcjonerów w Polsce, Francji, USA, Szwecji, Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Irlandii i Rosji.

Źródło: 4Beauty Art Gallery