Nowe szkolenie internetowe dla przedsiębiorczych osób

Jak sprostać wyzwaniom flexi-czasów? Na czym polega elastyczne zatrudnienie i jakie korzyści z niego wynikają? Na te i inne pytania odpowiada nowe szkolenie dostępne w internetowym centrum wiedzy o finansach i przedsiębiorczości.

Nowe szkolenie „Jak sprostać wyzwaniom flexi-czasów” to kompendium wiedzy przeznaczone dla osób przedsiębiorczych zainteresowanych niestandardowymi formami zatrudnienia, które stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Niezależnie więc od tego, czy jesteś pracownikiem najemnym czy też prowadzisz własny biznes, przed podjęciem pracy warto poznać niuanse związane z różnymi jej formami, aby móc w pełni wykorzystać zalety flexi-pracy i uniknąć rozczarowań związanych z niewiedzą czy niewłaściwym przygotowaniem.

W szkoleniu wiele miejsca poświęcono zagadnieniom dotyczącym obowiązującym formom prawnym zatrudnienia, a także przedstawiono wyniki badań* prezentujące idealny typ pracy. Z badania wynika, że 82% respondentów preferuje pracę, w której samemu ustala się, kiedy i ile się pracuje. Z kolei 77% badanych wybrało pracę w systemie zadaniowym, w której wynagrodzenie otrzymuje się za konkretne działania.

Szkolenie zostało przygotowane dzięki współpracy z Fundacją Centrum Promocji Kobiet.

Ponadto, na stronie www.finansekobiet.org.pl są cały czas dostępne szkolenia: 8 kroków do biznesu, źródła finansowania, produkty bankowe, biznes plan, produkty bankowe dla firm, zarządzanie małą firmą, dotacje z UE, negocjacje.
 
www.finansekobiet.org.pl to interaktywne centrum wiedzy o finansach i przedsiębiorczości prowadzone przez Bank BPH i niezależnych ekspertów w ramach kampanii edukacyjnej „Kobieta  w świecie finansów”. Na stronie można skorzystać z całkowicie bezpłatnych testów i szkoleń,  interaktywnych narzędzi dających możliwość współtworzenia kampanii, a także poczytać eksperckie blogi i poznać historie przedsiębiorczych kobiet. Dotychczas z narzędzi kampanii dostępnych na www.finansekobiet.org.pl skorzystało ponad 100 000 internautów.

* Badanie czynników warunkujących wykorzystanie niestandardowych form zatrudnienia w Polsce, Z. Dziubiński, M. Kowalewski (red. nauk.), Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem, Warszawa 2008, s. 94. Projekt wykonywany we współpracy z: SMG/KRC Poland Media S.A. oraz Fundacją „Kobiety dla Kobiet”.

Źródło: Bank BPH