Odbyła się piąta edycja Ciszewski Cup

Pierwsze miejsce zdobył Wojciech Nowisz, który w finale pokonał Kamila Dominiaka. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Wiśniewski. Honorowe, pierwsze miejsce zajął Andrzej Wierzba, trzykrotny zwycięzca, który nie mógł grać z powodu kontuzji barku – otrzymał od organizatorów specjalny Puchar.

W finale B zwyciężył Michał Wrodarczyk przed Łukaszem Paździorkiem (2) i Martinem Konte ze Słowenii (3). W finale C najlepszy był Marcin Stanik przed Arkiem Michalikiem i Jackiem Jurskim. Kobieta, która uplasowała się na najwyższym miejscu to Dominika Witkowska – zajęła 10 miejsce, najmłodszy uczestnik Marcin Karwowski zajął miejsce 23; a najstarszy – Janek Boboli ukończył turniej na 30-tym.

Tuż po Finale Turnieju rozpoczęła się ceremonia wręczania nagród podczas której doceniono wszystkich obecnych. Ceremonia zamknięcia trwała godzinę i zakończyła się wspólnym zdjęciem uczestników. Następnie rozpoczęło się afterparty sponsorowane przez Wyborową S.A.