Wielkanoc w portalu Gazeta.pl

Najlepsze przepisy miesięcznika „Kuchnia” zainspirują każdego, kto jeszcze nie podjął decyzji odnośnie wielkanocnego menu, a przejrzysta prezentacja przepisów podzielonych na części: na Dzień Dobry, na dodatek, na słodko, na chłodno, na ciepło – umożliwi szybkie wyszukanie pożądanej receptury. Ponadto wątpliwości dotyczące wykonania poszczególnych potraw można rozwiać konsultując się z użytkownikami forum Kuchnia.

Serwis Wielkanoc to także inspiracja dla wszystkich tych, którzy chcą udekorować świątecznie mieszkanie. Galeria propozycji jest niezwykle obszerna: od prostych baranków do wyrafinowanych pomysłów Magdy Gessler.

Dla spragnionych informacji portal Gazeta.pl przygotował dział Zwyczaje Świąteczne, dzięki któremu można dowiedzieć się, jakie są tradycje wielkanocne w różnych regionach Polski, skąd wziął się wielkanocny zając czy co oznaczają poszczególne potrawy w wielkanocnym koszyku.

Wszystkim życzymy radosnych i smacznych Świąt!

Wielkanoc w Gazeta.pl www.gazeta.pl/wielkanoc

****

Portal Gazeta.pl (www.gazeta.pl ) został uruchomiony w lutym 2001 roku. Jest jednym z największych serwisów internetowych w Polsce. Oprócz na bieżąco aktualizowanych informacji z „Gazety Wyborczej” udostępnia duży wybór serwisów tematycznych, a także ogłoszeń (www.aaaby.pl ), bezpłatne konta poczty elektronicznej, wyszukiwarkę Altavista, katalog polskich stron WWW i fora dyskusyjne. Według badań NetTrack ponad 68% użytkowników portalu to osoby mające powyżej 24 lat. Użytkownicy portalu to z reguły osoby z wyższym wykształceniem – 56% – i dużymi możliwościami finansowymi. Należą do nich dyrektorzy, kierownicy, pracownicy umysłowi oraz osoby wykonujące wolne zawody.

Agora SA (www.agora.pl ), wydawca „Gazety Wyborczej”, jest jedną z największych spółek medialnych w Polsce. Powstała w 1989 roku, od 1999 roku notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jest właścicielem Art Marketing Syndicate (AMS), kluczowej firmy na polskim rynku reklamy zewnętrznej, 13 magazynów kolorowych, portalu www.gazeta.pl, serwisu ogłoszeniowego www.aaaby.pl oraz wydawcą bezpłatnego dziennika „Metro”. Grupa radiowa Agory liczy 29 radiostacji lokalnych (w tym 2 stowarzyszone) i 1 stację ponadregionalną.