PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Allianz Partners Polska
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Compensa
    • Credit Agricole
    • Deutsche Bank
    • DNB
    • Erste Bank Polska
    • EuropAssistance
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Mondial Assistance
    • mPay
    • Nationale-Nederlanden
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • PKO Leasing
    • Plus Bank
    • PolCard from Fiserv
    • Polski Standard Płatności
    • Pru
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Vienna Life
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościUbezpieczeniaGenerali Polska ponownie ubezpieczycielem Operacji Czysta Rzeka

Generali

Generali Polska ponownie ubezpieczycielem Operacji Czysta Rzeka

Ubezpieczenia 01.03.2024 (14:33) informacja prasowa
Ubezpieczenia Generali

Wolontariusze 6. edycji Operacji Czysta Rzeka ponownie zostaną objęci ochroną ubezpieczeniową Następstw Nieszczęśliwych Wypadków przez Generali Polska. Firma została drugi rok z rzędu oficjalnym ubezpieczycielem uczestników społecznego sprzątania rzek.

Operacja Czysta Rzeka to największa skoordynowana akcja społecznego sprzątania rzek w Polsce, która działa od 2019 roku. Z roku na rok akcja poszerza zasięg i gromadzi coraz więcej zaangażowanych osób. Ubiegły sezon przerósł oczekiwania organizatorów. Wspólnie zebrano 375 ton śmieci, a w 671 akcjach sprzątania wzięło udział ponad 20 648 uczestników. W ramach działań założono 510 sztabów na terenie całego kraju. W dotychczasowych pięciu edycjach udział wzięło ponad 36,7 tys. osób, które zebrały ponad 875 ton śmieci.

– W Generali kontynuujemy nasze zobowiązanie do uwzględniania zrównoważonego rozwoju w naszych działaniach. Jednocześnie wierzymy, że poprzez wywieranie pozytywnego wpływu, możemy zachęcać naszych interesariuszy do odpowiedzialnego zachowania. Dlatego dołączamy do Operacji Czysta Rzeka, która jednocześnie pełni również funkcję edukacyjną, czego dowodem jest coraz większa liczba przyłączających się wolontariuszy – mówi Justyna Szafraniec, Dyrektor ds. PR, Generali Polska.

W ramach współpracy Generali Polska ubezpiecza wolontariuszy zgłoszonych w ramach akcji Operacji Czysta Rzeka w bieżącej edycji w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków. Polisa zapewnia nie tylko wypłatę pieniędzy w sytuacji , gdy uczestnik akcji dozna trwałego uszczerbku, ale również pokryje m.in. koszty leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, koszty zakupu przedmiotów ortopedycznych czy rehabilitacji

Rejestracja sztabów rozpoczyna się 1 marca, natomiast akcje sprzątania w plenerze mogą ruszyć jeszcze w marcu i potrwają do 25 maja. Akcja finałowa została zaplanowana na 20 kwietnia z okazji Światowego Dnia Ziemi.

Źródło: Generali

2024-03-01
Redakcja PRNews.pl

Sprawdź także:

a 0 UniCredit otworzył placówkę w Gliwicach
26.06.2026 (23:07)

UniCredit otworzył placówkę w Gliwicach

Bank UniCredit uruchomił nową placówkę w Gliwicach, w kompleksie biurowo-usługowym DL Prime przy ul. Piwnej. …

a 0 Zen.com: Niedziele handlowe nie zwiększają zakupów. Polacy tylko przesuwają wydatki
26.06.2026 (23:03)

Zen.com: Niedziele handlowe nie zwiększają zakupów. Polacy tylko przesuwają wydatki

Otwarcie sklepów w niedzielę nie nakręca już konsumpcji. Z analizy blisko 15 mln transakcji kartowych ZEN.COM …

a 0 Połowa przedszkolaków dostaje kieszonkowe. Rośnie rola banków w edukacji finansowej
26.06.2026 (22:58)

Połowa przedszkolaków dostaje kieszonkowe. Rośnie rola banków w edukacji finansowej

56 proc. rodziców dzieci w wieku 3–7 lat uważa, że to oni powinni odpowiadać za edukację finansową pociech — o 10 …

a 0 SpaceX na giełdzie. Największe IPO w historii to test dla inwestorów
26.06.2026 (22:54)

SpaceX na giełdzie. Największe IPO w historii to test dla inwestorów

Największe IPO w historii jest jednocześnie ogromną pokusą i swoistym testem dla inwestorów. Sprawdza bowiem nie …

a 0 Generali z nagrodą za OC operatora maszyny rolniczej
26.06.2026 (22:47)

Generali z nagrodą za OC operatora maszyny rolniczej

Generali Polska otrzymało Srebrny Parasol magazynu Home&Market w kategorii ubezpieczeń majątkowych. Redakcja …

a 0 Erste Bank Polska prezentuje drugą edycję raportu „Nowoczesne BHP w środowisku administracyjno-biurowym”
26.06.2026 (16:43)

Erste Bank Polska prezentuje drugą edycję raportu „Nowoczesne BHP w środowisku administracyjno-biurowym”

Erste Bank Polska opublikował drugą edycję raportu pt. „Nowoczesne BHP w środowisku administracyjno-biurowym”. To …

PRNews.pl

Zobacz również

Kody SMS z polskich banków nie dochodzą za oceanem. KNF wskazuje na blokady operatorów w USA i Kanadzie

Kody SMS z polskich banków nie dochodzą za oceanem. KNF wskazuje na blokady operatorów w USA i Kanadzie

Klienci w USA i Kanadzie korzystający z…

Revolut piątym bankiem w Polsce pod względem liczby klientów. Sprawdziliśmy, kogo wyprzedził

Revolut piątym bankiem w Polsce pod względem liczby klientów. Sprawdziliśmy, kogo wyprzedził

Polskie banki obsługują razem ponad 60 mln…

PKO BP apeluje do podróżnych: zgłoś wyjazd poza UE

PKO BP apeluje do podróżnych: zgłoś wyjazd poza UE

PKO BP rekomenduje klientom zgłaszanie wyjazdów zagranicznych…

Nowy wskaźnik kredytowy na horyzoncie. Banki dopiero szykują ofertę z POLSTR

Nowy wskaźnik kredytowy na horyzoncie. Banki dopiero szykują ofertę z POLSTR

Jeszcze tylko przez pół roku wszystkie instytucje…

Akcja kredytowa w Polsce rośnie najszybciej od 14 lat. To element światowego cyklu

Akcja kredytowa w Polsce rośnie najszybciej od 14 lat. To element światowego cyklu

Kredyt dla firm i gospodarstw domowych przyspiesza…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

Marek Fra:

Wygłupili się powierzając wybór nadesłanych prac ludziom, którzy nie mają pojęcia jak odróżnić …

pt., 5 cze 2026 (06:23) • Erste Wiedeński to pierwszy międzynarodowy pociąg marki bankowej, który połączył Polskę i Austrię

avatar komentującego

mistrz:

Podejrzane rozwiazanie do którego oddajemy dane zdrowotne …

czw., 21 maj 2026 (15:07) • Allianz Partners wdraża Minte AI do automatyzacji likwidacji szkód

avatar komentującego

MalmoMind:

Przestańcie reklamować patologię inwestycyjną która za parę lat stanie się tym samym czym …

pon., 27 kw. 2026 (10:19) • XTB wchodzi do Serie A. Polska aplikacja globalnym partnerem SSC Napoli

avatar komentującego

MalmoMind:

No proszę, ZBP znów udowadnia, że 'bank' i 'empatia' to słowa, które się …

wt., 10 lut 2026 (11:40) • Związek Banków Polskich: WIBOR jest legalny i kluczowy dla stabilności państwa

avatar komentującego

Robert Koch:

rewelacja! Tego brakowało. Brawo dla tej firmy …

czw., 29 sty 2026 (11:55) • Tpay wprowadza płatności Blik Level 0 dla użytkowników platformy Shopify

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców