PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościNieruchomościNowe i przedłużone umowy w budynkach Liebrecht & wooD

Nowe i przedłużone umowy w budynkach Liebrecht & wooD

Nieruchomości 18.03.2015 (10:21)

Grupa Liebrecht & wooD sfinalizowała nowe oraz przedłużone umowy wynajmu łącznie ponad 1 500 mkw. powierzchni w dwóch budynkach biurowych położonych w południowo-zachodniej części Warszawy – Flanders Business Park A oraz Batory Office Building II.


ISS Facility Services – część międzynarodowej Grupy ISS – przedłużyła umowę wynajmu ponad 838 mkw. powierzchni biurowej w budynku A Flanders Business Park. Firma świadczy zintegrowane usługi w zakresie sprzątania, ochrony, obsługi technicznej oraz wsparcia pracy biurowej w nieruchomościach na całym świecie.

Na przełomie marca i kwietnia, we Flanders Business Park A zostanie też otwarta nowa kantyna Office Bistro, która zajmie blisko 377 mkw. powierzchni usługowej.

W Batory Office Building II umowę wynajmu 325 mkw. powierzchni biurowej przedłużyła z kolei Innovation Group Poland. Firma wchodzi w skład Innovation Group – globalnego dostawcy usług i oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej, flotowej, motoryzacyjnej i nieruchomości.

Flanders Business Park


Istniejące budynki A i B, położone w pobliżu ul. Łopuszańskiej i al. Krakowskiej, oferują łącznie około 14 500 mkw. powierzchni biurowej. Do dyspozycji najemców Flanders Business Park jest również restauracja oraz centrum konferencyjne na ponad 100 osób.

Docelowo, Flanders Business Park będzie dysponował 36 000 mkw. powierzchni biurowej. Aktualnie realizowany jest budynek C, w którym znajdzie się blisko 7 400 mkw. biur odpowiadających wymogom certyfikacji BREEAM Interim na poziomie „bardzo dobry”.

Batory Office Building II


6-kondygnacyjny budynek, zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej oraz węzła drogowego Salomea, dysponuje łącznie ponad 7 800 mkw. powierzchni do wynajęcia.

 

2015-03-18
Redakcja PRNews.pl

Sprawdź także:

a 0 Revolut uruchomił w Wielkiej Brytanii płatności twarzą Pay with Smile
26.09.2026 (07:55)

Revolut uruchomił w Wielkiej Brytanii płatności twarzą Pay with Smile

Revolut udostępnił w Wielkiej Brytanii funkcję Revolut Pay with Smile – autoryzację płatności rozpoznawaniem …

a 0 ING Bank Śląski partnerem finansującym w programie preferencyjnych pożyczek PARP dla firm
26.09.2026 (06:52)

ING Bank Śląski partnerem finansującym w programie preferencyjnych pożyczek PARP dla firm

ING Bank Śląski został partnerem finansującym programu „Pożyczki na cyfrową i zieloną transformację …

a 0 Erste Bank Polska wprowadza wskaźnik POLSTR do nowych kredytów hipotecznych
26.09.2026 (06:47)

Erste Bank Polska wprowadza wskaźnik POLSTR do nowych kredytów hipotecznych

Od 26 września 2026 r. Erste Bank Polska oferuje nowe kredyty hipoteczne oparte na wskaźniku POLSTR 1M Stopa …

a 0 Alior Bank uruchomił zakup funduszy inwestycyjnych w aplikacji mobilnej
26.09.2026 (06:45)

Alior Bank uruchomił zakup funduszy inwestycyjnych w aplikacji mobilnej

Klienci Alior Banku mogą kupować fundusze inwestycyjne bezpośrednio w aplikacji Alior Mobile. Wcześniej aplikacja …

a 0 Credit Agricole o dostępności bankowości dla osób Głuchych. Bank ma dedykowaną ofertę konta
26.09.2026 (06:35)

Credit Agricole o dostępności bankowości dla osób Głuchych. Bank ma dedykowaną ofertę konta

Przy okazji przypadającego w ostatnią niedzielę września Międzynarodowego Dnia Głuchych Credit Agricole przypomina …

a 0 NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła
24.09.2026 (21:40)

NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła

Liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej wzrosła w II kw. 2026 r. o 1,6 proc. kw./kw. i o 7 proc. r/r. W …

PRNews.pl

Zobacz również

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony pracuje nad rozwiązaniem, które może uprościć…

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

70-letnia kobieta straciła ponad 30 tys. zł…

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

Poprosisz sztuczną inteligencję o znalezienie najtańszego biletu,…

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste Bank Polska wprowadził promocję Konta Erste…

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Klienci Revoluta otrzymują informacje o kolejnym incydencie…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

Jas Fasola:

chciałbym zrozumieć jaki był powód nagrody. Usługa oferowana jest przez bardzo wiele banków. …

wt., 21 lip 2026 (07:12) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

PykPyk:

Zamiast zajmować się pierdołami niech dopracują swoją beznadziejną aplikację bankową bo ma podstawowe …

wt., 7 lip 2026 (16:36) • UniCredit uruchamia pierwszą w Polsce bankową grę fabularną “Kosmiczna Fortuna”

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Kredyt gotówkowy
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców