PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościLudzieNowy szef polskiego domu maklerskiego Credit Suisse

Nowy szef polskiego domu maklerskiego Credit Suisse

Ludzie 17.05.2010 (15:07)

Credit Suisse ogłosił dziś powołanie Tomasza Bardziłowskiego na stanowisko szefa działalności maklerskiej w Polsce. Dodatkowo, pięciu innych specjalistów zostało zatrudnionych w działach sprzedaży, handlu oraz analiz.

Zespół będzie tworzył wiodącą platformę usług maklerskich, uzupełniając i usprawniając działalność Credit Suisse w obszarze obrotu akcjami w Europie Środkowej, Bliskiego Wschodu i Afryki, gdzie już obecnie Credit Suisse znajduje się na czele rankingów w wielu krajach, w tym w: Rosji, Turcji i Arabii Saudyjskiej.  

Cieszymy się, że udało nam się  pozyskać zespół tak doświadczonych ekspertów. Credit Suisse to jedyny międzynarodowy bank, którego nieustająca obecność na polskim rynku sięga 1991 roku. Powrót do działalności maklerskiej w Warszawie i zwiększenie liczby polskich spółek giełdowych objętych naszymi analizami, w wyraźny sposób wzmacnia znaczenie Warszawy jako naszego największego centrum biznesowego w  Europie Środkowo- Wschodniej. Planujemy zostać największym graczem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – mówi Marek Gul, prezes działalności Credit Suisse w Polsce.  

Polska jest kluczową częścią naszej działalności maklerskiej na europejskich rynkach wschodzących. Jesteśmy zadowoleni, że nasz biznes przyciągnął specjalistę takiego kalibru jak Tomasz i jesteśmy przekonani, że zapewni on naszym klientom usługi najwyższej jakości – podkreślają Guy Rigden i Nichola Dobinson, odpowiedzialni za działalność maklerską Credit Suisse w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.  

W skład zespołu tworzącego działalność maklerską Credit Suisse w Warszawie wchodzą:  

  • Tomasz Bardziłowski, który dołączy do Credit Suisse jako Dyrektor Zarządzający i Szef Działalności Maklerskiej w Polsce. Do Credit Suisse Tomasz Bardziłowski przechodzi z UniCredit CAIB Polska, gdzie był Wiceprezesem i Szefem Działalności Maklerskiej na region Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej pracował jako szef działu Analiz Globalnych Rynków Giełdowych w UniCredit. W latach 1998-2003, Bardziłowski pracował jako analityk rynków giełdowych w warszawskim biurze Credit Suisse.  
  • Jarek Tomczyński dołącza do zespołu Credit Suisse jako Dyrektor i Szef Departamentu Sprzedaży na region EEMEA, ze szczególną odpowiedzialnością za rynki giełdowe Europy Środkowo-Wschodniej. Jarek przeszedł z UniCredit CAIB Securities w Londynie, gdzie pełnił obowiązki zastępcy Szefa Departamentu Globalnych Rynków Giełdowych oraz zastępcy Szefa Sprzedaży na region EMEA. W latach 1998 – 2002 Jarek Tomczyński pracował w londyńskim biurze Credit Suisse w Departamencie Sprzedaży na region EMEA.  
  • Grzegorz Kołodziejczyk będzie w Credit Suisse pełnił funkcję Dyrektora w Departamencie Sprzedaży Instytucjonalnej. Wcześniej pracował w BZ WBK jako Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Obrotów Maklerskich. W latach 1995-2003 pracował jako makler w warszawskim biurze Credit Suisse.
  • Jan Koch dołączy do zespołu w sierpniu na stanowisku Dyrektora w Departamencie Sprzedaży Instytucjonalnej. Poprzednio pracował w ING Securities w Polsce, gdzie rozpoczął pracę w 2003 r. i ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży Instytucjonalnej oraz członka zarządu. W latach 1994-2003 Jan Koch pracował jako makler w HSBC w Warszawie, w Erste Securities, Polskim Banku Rozwoju, a także w CDM Pekao Securities.  
  • Marta Jeżewska zacznie pracę w Credit Suisse w sierpniu jako Wiceprezes w Departamencie Analiz Giełdowych i będzie zajmowała się sektorem finansów, raportując bezpośrednio do Tomasza Bardziłowskiego. Wcześniej pracowała w Domu Inwestycyjnym BRE Banku, gdzie była Wicedyrektorem Departamentu Analiz oraz cenionym analitykiem rynku bankowego.
  • Krzysztof Kaczmarczyk dołączy do zespołu w lipcu jako Wiceprezes w Departamencie Analiz i będzie zajmować się sektorem przemysłowym, mediami i sektorem IT, raportując bezpośrednio do Tomasza Bardziłowskiego. Krzysztof Kaczmarczyk przechodzi do Credit Suisse z grupy TPSA, gdzie rozpoczął pracę w 2008 roku jako doradca prezesa odpowiedzialny za strategię, a później kontynuował pracę jako Dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju grupy TPSA. Wcześniej Krzysztof Kaczmarczyk pracował w Departamencie Analiz w Domu Maklerskim Deutsche Banku w Warszawie.

Źródło: Credit Suisse

ludzie 2010-05-17
Redakcja PRNews.pl
Tagi: ludzie

Sprawdź także:

a 0 Połowa firm z sektora MŚP korzysta lub korzystała z leasingu, wynika z badania ZPL
26.08.2026 (08:12)

Połowa firm z sektora MŚP korzysta lub korzystała z leasingu, wynika z badania ZPL

Doświadczenie z leasingiem ma 51 proc. mikro, małych i średnich firm, a z kredytem 53 proc. — wynika z badania SME …

a 0 Aplikacja mobilna Banku Millennium ma już 3 miliony aktywnych użytkowników
25.08.2026 (18:47)

Aplikacja mobilna Banku Millennium ma już 3 miliony aktywnych użytkowników

Z aplikacji mobilnej Banku Millennium aktywnie korzysta już 3 miliony klientów miesięcznie. Milion aktywnych …

a 0 VeloBank obniża marże kredytów refinansowych dla małych i średnich firm
25.08.2026 (10:18)

VeloBank obniża marże kredytów refinansowych dla małych i średnich firm

VeloBank wprowadził promocję refinansowania kredytów firmowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Bank oferuje …

a 0 Revolut powołał dział badawczy AI i ujawnił wyniki własnego modelu bazowego PRAGMA
25.08.2026 (10:14)

Revolut powołał dział badawczy AI i ujawnił wyniki własnego modelu bazowego PRAGMA

Revolut uruchomił Revolut Research, dedykowaną jednostkę badawczą w ramach Departamentu AI, odpowiedzialną za …

a 0 Badanie Santander Consumer Banku pokazuje, że 75 proc. Polaków nie wyobraża sobie bankowości bez aplikacji mobilnej
25.08.2026 (10:10)

Badanie Santander Consumer Banku pokazuje, że 75 proc. Polaków nie wyobraża sobie bankowości bez aplikacji mobilnej

75 proc. badanych nie wyobraża sobie korzystania z bankowości bez aplikacji mobilnej, a 66 proc. korzysta z niej …

a 0 Europa Ubezpieczenia uruchamia platformę cyfrową Europortal dla agentów
25.08.2026 (06:56)

Europa Ubezpieczenia uruchamia platformę cyfrową Europortal dla agentów

Europa Ubezpieczenia uruchomiła Europortal, platformę cyfrową zapewniającą agentom ubezpieczeniowym dostęp do …

PRNews.pl

Zobacz również

Bank chętnie przyjmie przelew. Z gotówką każe się gimnastykować

Bank chętnie przyjmie przelew. Z gotówką każe się gimnastykować

Mikroprzedsiębiorca kończy dzień z kilkudziesięcioma tysiącami złotych…

Elitarna karta LOT za 29 zł? Oszuści chcą danych karty

Elitarna karta LOT za 29 zł? Oszuści chcą danych karty

Reklama na Facebooku obiecuje elitarną kartę PLL…

Bank się pomylił i odciął klientkę od pieniędzy na zagranicznym urlopie. Musiała wracać

Bank się pomylił i odciął klientkę od pieniędzy na zagranicznym urlopie. Musiała wracać

Credit Agricole zablokował konto klientce, choć wcześniej…

PKO BP przebudowuje private banking. Chce zarządzać całym majątkiem klientów

PKO BP przebudowuje private banking. Chce zarządzać całym majątkiem klientów

Największy polski bank przechodzi od klasycznego private…

Scam Alert od Mety będzie ostrzegać przed oszustami. Ale na Facebooku i tak nadal pełno fałszywych treści

Scam Alert od Mety będzie ostrzegać przed oszustami. Ale na Facebooku i tak nadal pełno fałszywych treści

Koncern Meta chce poprawić bezpieczeństwo użytkowników aplikacji…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

Williams Anthony Dauria:

https://uploads.disquscdn.com/images/f1296da62232f5d183b02bf1dcc60a17c6c610eee75c6d16cb26b2e884940054.jpg …

śr., 19 sie 2026 (15:52) • Świąteczna kampania Pilnej Pożyczki w Internecie

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

Jas Fasola:

chciałbym zrozumieć jaki był powód nagrody. Usługa oferowana jest przez bardzo wiele banków. …

wt., 21 lip 2026 (07:12) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców