PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plInformacjeEdelman Polska pracuje dla marki Levi Strauss

Edelman Polska pracuje dla marki Levi Strauss

Informacje 22.02.2006 (21:32)

W najbliższym czasie Edelman zrealizuje kampanię „Księżniczki”. Kampania nawiązuje do najnowszej kolekcji Levi’sa, przygotowanej specjalnie dla kobiet – księżniczek. Jeansy z tej kolekcji idealnie podkreślają damskie kształty, co na pewno ucieszy wiele klientek. W ramach kampanii Levi’s będzie szukał prawdziwych, nowoczesnych księżniczek w różnych miastach w Polsce, a także zachęcał kobiety do przymierzania ubrań w sklepach.

Ewa Sydor, Dyrektor Marketingu Grupy Wschodnioeuropejskiej Levi Strauss uzasadniła wybór agencji słowami: Wybraliśmy agencję Edelman między innymi ze względu to, że jest ona bardzo otwarta na wykorzystywanie w swoich działaniach niestandardowych, nowych narzędzi PR. W tym roku będziemy koncentrować się na wielotorowej komunikacji, chcemy docierać nie tylko do mediów, ale także kierować działania bezpośrednio do naszych klientów.

Równolegle Levi’s rozpoczął współpracę z show-room’em Tweed, w którym styliści mogą wypożyczać ubrania do sesji zdjęciowych. Najnowsza kolekcja prezentowana jest tam na długo przed pojawieniem się w sklepach.

2006-02-22
Redakcja PRNews.pl

Sprawdź także:

a 0 Klienci mBanku skorzystają z Fast Tracku także na lotnisku w Gdańsku
22.10.2026 (21:17)

Klienci mBanku skorzystają z Fast Tracku także na lotnisku w Gdańsku

Użytkownicy karty Visa Świat Intensive od mBanku mogą korzystać z usługi Fast Track także na lotnisku w Gdańsku. …

a 0 BLIK dostępny na słowackiej platformie Gopass. Można nim płacić za skipassy i noclegi
22.10.2026 (21:09)

BLIK dostępny na słowackiej platformie Gopass. Można nim płacić za skipassy i noclegi

Użytkownicy BLIKA mogą już płacić za skipassy, noclegi oraz bilety na atrakcje turystyczne dostępne na słowackiej …

a 0 Generali zmienia strukturę Grupy. Nowy układ dla Europy Środkowo-Wschodniej
22.10.2026 (05:33)

Generali zmienia strukturę Grupy. Nowy układ dla Europy Środkowo-Wschodniej

Rada Dyrektorów Generali zatwierdziła zmiany w strukturze organizacyjnej Grupy. Pierwsza część reorganizacji …

a 0 Co trzeci Polak dostał w banku ofertę inwestycji, choć przyszedł w innej sprawie
22.10.2026 (05:31)

Co trzeci Polak dostał w banku ofertę inwestycji, choć przyszedł w innej sprawie

33 proc. Polaków deklaruje, że podczas wizyty w banku zaproponowano im produkt inwestycyjny, mimo że przyszli …

a 0 Vienna Life rusza z kolejną odsłoną kampanii „Podaruj mi trochę słońca”
22.10.2026 (05:30)

Vienna Life rusza z kolejną odsłoną kampanii „Podaruj mi trochę słońca”

Vienna Life rozpoczęła jesienną odsłonę kampanii „Podaruj mi trochę słońca”. Tym razem działania prowadzone są w …

a 0 VeloBank oferuje do 6 proc. na lokacie i koncie oszczędnościowym
22.10.2026 (05:28)

VeloBank oferuje do 6 proc. na lokacie i koncie oszczędnościowym

VeloBank odświeżył ofertę produktów oszczędnościowych. Nowi klienci mogą otrzymać do 6 proc. w skali roku na …

PRNews.pl

Zobacz również

Reklamy inwestycyjne z udziałem znanych osób. Na co zwrócić uwagę przed wpłatą pieniędzy?

Reklamy inwestycyjne z udziałem znanych osób. Na co zwrócić uwagę przed wpłatą pieniędzy?

Polityk albo prezes dużej firmy opowiada w…

Selfpożyczka, czyli na co naprawdę idą pieniądze odłożone „na wszelki wypadek”

Selfpożyczka, czyli na co naprawdę idą pieniądze odłożone „na wszelki wypadek”

Nikt nie sprawdza zdolności kredytowej i nikt…

„Ten z żubrem” może zniknąć. Pekao myśli o nowym logo i nazwie

„Ten z żubrem” może zniknąć. Pekao myśli o nowym logo i nazwie

Z logo Pekao może zniknąć żubr, a…

Ranking lokat na 6 miesięcy – październik 2026 r. Lider nadal oferuje ponad 6 proc.

Ranking lokat na 6 miesięcy – październik 2026 r. Lider nadal oferuje ponad 6 proc.

Najlepsze lokaty półroczne nadal pozwalają zarobić ponad…

Urząd przypomina o zaległości podatkowej? To może być nowy scam

Urząd przypomina o zaległości podatkowej? To może być nowy scam

„Urzad.pl”, „e-Urzad”, „MyGOV” – pod takimi nazwami…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Super rekrutacja. Wzięli Babkę dzięki której Getin Bank (Velo aktualnie) „wydym..l” Polaków na …

czw., 8 paź 2026 (08:26) • Credit Agricole tworzy Departament Kredytów Hipotecznych. Pokieruje nim Helena Kamińska

avatar komentującego

odeOOn:

Ważna i potrzebna kampania w tych czasach …

niedz., 27 wrz 2026 (14:34) • Polacy deklarują odpowiedzialność w finansach, ale co piąty miał w tym roku problem z płatnościami. Badanie KRUK-a

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Kredyt gotówkowy
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców