PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościBankowośćBRE Bank„Zmienimy Twoją firmę w rekina biznesu” – kampania reklamowa BRE Banku

„Zmienimy Twoją firmę w rekina biznesu” – kampania reklamowa BRE Banku

BRE Bank 29.03.2007 (14:26)

Wiosenna kampania reklamowa koncentruje się na wzroście świadomości marki wśród małych i średnich firm oraz ociepleniu wizerunku Banku.

„W kampanii dla MSP po raz pierwszy pojawia się nowy claim BRE Banku „Wyróżniają nas ludzie”. Hasło jest nawiązaniem do misji obszaru HR BRE Banku i podkreśla, że ogromną rolę w uzyskaniu pozycji najlepszej instytucji finansowej dla wymagających klientów odgrywają pracownicy BRE. Bank wyróżnia się na rynku poprzez fachowość, kompetencje i oferowanie najwyższej jakości obsług”, mówi Szymon Midera, Wicedyrektor Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich..

Drugim, nie mniej ważnym celem kampanii, jest zaprezentowanie korzyści płynących z profesjonalnego doradztwa oraz oferty BRE Banku dla MSP.

„Rekin symbolizuje elastyczną, szybko dostosowującą się do otoczenia firmę, która potrafi wykorzystywać pojawiające się szanse. Doskonałym tego przykładem jest chociażby fakt, że rekiny przystosowały się do życia w każdym słonowodnym ekosystemie na wszystkich kontynentach. Są bardzo inteligentne i dysponują takimi samymi zmysłami jak ssaki. Mamy świadomość, iż w wielu małych i średnich firmach drzemie potencjał rekina. Chcemy pokazać im, że poprzez sprawne zarządzanie finansami mogą działać efektywniej i osiągać lepszą pozycję konkurencyjną, a my im to ułatwimy dostarczając stałego wsparcia i środków na rozwój”, mówi Krzysztof Gerlach, Dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w BRE Banku.

„Mamy do tego odpowiednie narzędzia. Od kilku lat konsekwentnie rozwijamy ofertę, dostosowując ją do zmieniających się trendów rynkowych, nieustannie szkolimy doradców, kładąc nacisk na wiedzę ekspercką. Nasze sztandarowe produkty, Pakiety linii EFEKT, dają firmie komfort działania – umożliwiają szybkie podejmowanie decyzji inwestycyjnych, pokonanie czasowych trudności z płynnością finansową i uwiarygodniają firmę w oczach kontrahentów. Gwarantuje to np. konstrukcja limitu kredytowego, w skład którego wchodzi kilka produktów kredytowych. Klient może z nich skorzystać w dowolnym momencie, gdyż zdolność kredytowa jest badana tylko raz a do uruchomienia wystarcza jedynie pisemne zlecenie. Firmy, które potrzebują większych środków na inwestycje bądź dowolny cel mogą skorzystać z kredytu hipotecznego czy też pożyczki hipotecznej, gdzie kwoty nie są z góry ograniczone a okres spłaty może być rozłożony nawet na 15 lat.”, dodaje Krzysztof Gerlach.

W kampanii podkreślane są najważniejsze benefity oferty BRE Banku dla MSP:

stały kontakt z indywidualnym doradcą
600 tys. zł kredytu w rachunku bieżącym w 7 dni
4 mln zł limitu na działalność bieżącą i inwestycje
finansowanie hipoteczne: kredyty oraz pożyczki na dowolny cel Przekaz zwraca uwagę na doradztwo na każdym etapie współpracy małej i średniej firmy z BRE Bankiem oraz na różne modele finansowania dostosowywane w banku do sytuacji przedsiębiorców i wynikających z nich potrzeb.

Głównym medium wykorzystanym w kampanii jest outdoor. Wybrano nośniki typu backlight, które wyróżniają się najwyższą jakością, ponadto w centrum Warszawy i Łodzi pojawią się wielkoformatowe powierzchnie reklamowe z trójwymiarowym rekinem.

Mediami uzupełniającymi kampanii są prasa oraz Internet. Reklamy pojawią się w dziennikach: Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Puls Biznesu, w magazynach: Forbes, Manager Magazin i Gazeta MSP oraz tygodnikach opinii: Polityka, Newsweek, Wprost.

Wykorzystanie Internetu ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą banku i kontaktu z doradcą ze stron portalu www.brebank.pl. Na stronie głównej serwisu internetowego pojawi się top layer w formie pływającego rekina, a na dalszych – banery. Reklamy internetowe będą kierowały do specjalnej strony o kampanii dla MSP www.brebank.pl/rekiny_biznesu. Umieszczone na niej narzędzia (tzw. wizardy) pozwolą przedsiębiorcom w łatwy i szybki sposób dokonać wyboru odpowiedniego Pakietu EFEKT, sprawdzić zdolność kredytową (kalkulator kredytowy) oraz przesłać formularz kontaktowy wprost na skrzynkę doradcy.

Media plan internetowy skoncentrowany jest na witrynach dedykowanych właścicielom małych i średnich firm lub osobom pełniącym w nich ważne funkcje: Pit.pl, Vat.pl, Podatki.pl, Infor.pl, Money.pl i Bankier.pl, e-petrol.pl, nowoczesnafirma.pl, e-prawnik.pl, Gazeta.pl, Onet.pl, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna. Poza standardowymi formami reklamy (mailing, doublebillboard, brandmark) w kampanii użyte zostaną również formy niestandardowe m.in. screening.

Kampanii nie będą w stanie przeoczyć klienci odwiedzający BRE Bank czy kontaktujący się doradcami. Rekin będzie widoczny w centrali, oddziałach czy np. na samochodach doradców.

Kreację opracowała Agencja Reklamowa Czteryczwarte, media natomiast zaplanował dom mediowy Vizeum Polska

bre reklama 2007-03-29
Redakcja PRNews.pl
Tagi: bre reklama

Sprawdź także:

a 0 WEI szacuje wartość szarej strefy pożyczek pozabankowych na 5,3 mld zł
21.10.2026 (06:01)

WEI szacuje wartość szarej strefy pożyczek pozabankowych na 5,3 mld zł

Szara strefa na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce może być warta około 5,3 mld zł – wynika z raportu Warsaw …

a 0 UNIQA TFI uruchamia cyfrowe doradztwo inwestycyjne uDoradca
21.10.2026 (05:56)

UNIQA TFI uruchamia cyfrowe doradztwo inwestycyjne uDoradca

UNIQA TFI uruchomiło uDoradcę, bezpłatną usługę automatycznego doradztwa inwestycyjnego. Na podstawie informacji …

a 0 GPW uruchomiła trzecią edycję IPO Academy
21.10.2026 (05:52)

GPW uruchomiła trzecią edycję IPO Academy

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie rozpoczęła trzecią edycję programu GPW IPO Academy, skierowanego do …

a 0 PKO Bank Polski dodał trzy waluty do kantoru internetowego
21.10.2026 (05:49)

PKO Bank Polski dodał trzy waluty do kantoru internetowego

PKO Bank Polski rozszerzył ofertę kantoru internetowego o trzy waluty: dolara kanadyjskiego (CAD), leja rumuńskiego …

a 0 Badanie Prudential pokazuje, że kobietom może brakować 1300 zł miesięcznie do oczekiwanej emerytury
21.10.2026 (05:44)

Badanie Prudential pokazuje, że kobietom może brakować 1300 zł miesięcznie do oczekiwanej emerytury

Kobiety spodziewają się średnio około 3300 zł miesięcznej emerytury z ZUS, podczas gdy za kwotę potrzebną do …

a 0 ING Bank Śląski i inFakt uruchamiają wspólną ofertę dla spółek z o.o.
21.10.2026 (05:36)

ING Bank Śląski i inFakt uruchamiają wspólną ofertę dla spółek z o.o.

ING Bank Śląski oraz inFakt rozpoczęły współpracę w zakresie obsługi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. …

PRNews.pl

Zobacz również

„Ten z żubrem” może zniknąć. Pekao myśli o nowym logo i nazwie

„Ten z żubrem” może zniknąć. Pekao myśli o nowym logo i nazwie

Z logo Pekao może zniknąć żubr, a…

Ranking lokat na 6 miesięcy – październik 2026 r. Lider nadal oferuje ponad 6 proc.

Ranking lokat na 6 miesięcy – październik 2026 r. Lider nadal oferuje ponad 6 proc.

Najlepsze lokaty półroczne nadal pozwalają zarobić ponad…

Urząd przypomina o zaległości podatkowej? To może być nowy scam

Urząd przypomina o zaległości podatkowej? To może być nowy scam

„Urzad.pl”, „e-Urzad”, „MyGOV” – pod takimi nazwami…

Co platformy cyfrowe robią, żeby zwalczać oszustwa

Co platformy cyfrowe robią, żeby zwalczać oszustwa

Meta w ubiegłym roku usunęła na świecie…

Powiadomienie z telefonu może być reklamą oszustów [Scam Alert]

Powiadomienie z telefonu może być reklamą oszustów [Scam Alert]

Na ekranie telefonu pojawia się komunikat wyglądający…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Super rekrutacja. Wzięli Babkę dzięki której Getin Bank (Velo aktualnie) „wydym..l” Polaków na …

czw., 8 paź 2026 (08:26) • Credit Agricole tworzy Departament Kredytów Hipotecznych. Pokieruje nim Helena Kamińska

avatar komentującego

odeOOn:

Ważna i potrzebna kampania w tych czasach …

niedz., 27 wrz 2026 (14:34) • Polacy deklarują odpowiedzialność w finansach, ale co piąty miał w tym roku problem z płatnościami. Badanie KRUK-a

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Kredyt gotówkowy
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców