PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plInformacjeSpecjalne promocje dla posiadaczy kart Mastercard w ramach kampanii „Warto Bezgotówkowo”
Mastercard

Mastercard

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności.

Specjalne promocje dla posiadaczy kart Mastercard w ramach kampanii „Warto Bezgotówkowo”

Informacje 12.10.2017 (12:04) artykuł nadesłany
Karty Mastercard

Mastercard poinformował o ofertach specjalnych przygotowanych z myślą o konsumentach w ramach kampanii edukacyjnej „Warto Bezgotówkowo”, której kulminacja przypada na dni 16-20 października. Inicjatywa ta, podjęta przez Koalicję na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności oraz objęta patronatem przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów, ma na celu zachęcać konsumentów do korzystania z płatności bezgotówkowych.

Mastercard w ramach kampanii zaoferuje użytkownikom programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials dodatkowe punkty za zakupy, zaś korzystającym z aplikacji SkyCash – bilety na komunikację miejską za połowę ceny. Włączenie się firmy w inicjatywę „Warto Bezgotówkowo” stanowi element długofalowej strategii Mastercard nakierowanej na popularyzację płatności bezgotówkowych w Polsce.

W dniach 16-20 października br. uczestnicy programu Mastercard Priceless Specials otrzymają punkty za zakupy zrobione nie tylko u ponad 60 stałych partnerów programu, ale też w dowolnym innym stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym lub sklepie internetowym w Polsce. Za każde wydane 5 PLN konsument otrzyma 1 pkt, a zebrane w ten sposób, dodatkowe punkty będzie mógł wymienić na atrakcyjne nagrody z katalogu. Warunkiem jest dokonanie płatności kartą Mastercard zarejestrowaną w programie.

Dodatkowo, w Dniu Płatności Bezgotówkowych, który przypada na 19 października, użytkownicy aplikacji mobilnej SkyCash za dowolny, jednorazowy bilet komunikacji miejskiej do 7 PLN zapłacą połowę ceny, jeśli opłaty dokonają kartą Mastercard zarejestrowaną w aplikacji. Promocja obejmie wszystkie 64 miasta, w których działa SkyCash, i będzie dostępna do wyczerpania przewidzianej puli biletów. Jest to kolejna tego typu akcja, obok trwającej od początku października promocji mPay, w której pasażerowie mogą otrzymać bilet za złotówkę, jeśli płatności dokonają za pośrednictwem portfela cyfrowego Masterpass.

„Osoby, które regularnie płacą kartą, już zdają sobie sprawę, że jest to wygodne, szybkie i bezpieczne. Jednocześnie wciąż wielu Polaków nadal z przyzwyczajenia częściej niż po kartę płatniczą sięga po gotówkę. Kampanie takie jak „Warto Bezgotówkowo” są potrzebne, aby przypominać o korzyściach z płacenia kartą tym konsumentom, którzy jeszcze nie zdążyli się do nich przekonać” – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe.

Działania w ramach kampanii „Warto Bezgotówkowo” są elementem strategii, w ramach której Mastercard popularyzuje obrót bezgotówkowy zarówno wśród przedsiębiorstw, instytucji, jak i konsumentów. Do inicjatyw podejmowanych przez firmę należą skierowane do konsumentów działania edukacyjne i promocyjne, rozwój innowacyjnych technologii płatniczych oraz projekty biznesowe. Mastercard wspierał na przykład loterie bezgotówkowe, gdzie potwierdzenie płatności kartą pełniło rolę kuponu uprawniającego do udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. W ramach kampanii charytatywnych firma nagradza też zakupy opłacone kartą, przekazując za każdą transakcję datek na szczytne cele, jak ma to miejsce w czasie akcji na rzecz agendy ONZ World Food Programme. Mastercard promuje płatności kartą również m.in. przez program telewizyjny „Drzewo marzeń” oraz platformę BezcenneNiespodzianki.pl.

Dzień Płatności Bezgotówkowych jest centralnym elementem kampanii edukacyjnej „Warto Bezgotówkowo”. Inicjatywy partnerów akcji, z których mogą korzystać konsumenci, są dostępne na stronie internetowej https://wartobezgotowkowo.pl/.

karty mastercard 2017-10-12
Redakcja PRNews.pl
Tagi: karty mastercard

Sprawdź także:

a 0 Revolut uruchomił w Wielkiej Brytanii płatności twarzą Pay with Smile
26.09.2026 (07:55)

Revolut uruchomił w Wielkiej Brytanii płatności twarzą Pay with Smile

Revolut udostępnił w Wielkiej Brytanii funkcję Revolut Pay with Smile – autoryzację płatności rozpoznawaniem …

a 0 ING Bank Śląski partnerem finansującym w programie preferencyjnych pożyczek PARP dla firm
26.09.2026 (06:52)

ING Bank Śląski partnerem finansującym w programie preferencyjnych pożyczek PARP dla firm

ING Bank Śląski został partnerem finansującym programu „Pożyczki na cyfrową i zieloną transformację …

a 0 Erste Bank Polska wprowadza wskaźnik POLSTR do nowych kredytów hipotecznych
26.09.2026 (06:47)

Erste Bank Polska wprowadza wskaźnik POLSTR do nowych kredytów hipotecznych

Od 26 września 2026 r. Erste Bank Polska oferuje nowe kredyty hipoteczne oparte na wskaźniku POLSTR 1M Stopa …

a 0 Alior Bank uruchomił zakup funduszy inwestycyjnych w aplikacji mobilnej
26.09.2026 (06:45)

Alior Bank uruchomił zakup funduszy inwestycyjnych w aplikacji mobilnej

Klienci Alior Banku mogą kupować fundusze inwestycyjne bezpośrednio w aplikacji Alior Mobile. Wcześniej aplikacja …

a 0 Credit Agricole o dostępności bankowości dla osób Głuchych. Bank ma dedykowaną ofertę konta
26.09.2026 (06:35)

Credit Agricole o dostępności bankowości dla osób Głuchych. Bank ma dedykowaną ofertę konta

Przy okazji przypadającego w ostatnią niedzielę września Międzynarodowego Dnia Głuchych Credit Agricole przypomina …

a 0 NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła
24.09.2026 (21:40)

NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła

Liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej wzrosła w II kw. 2026 r. o 1,6 proc. kw./kw. i o 7 proc. r/r. W …

PRNews.pl

Zobacz również

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony pracuje nad rozwiązaniem, które może uprościć…

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

70-letnia kobieta straciła ponad 30 tys. zł…

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

Poprosisz sztuczną inteligencję o znalezienie najtańszego biletu,…

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste Bank Polska wprowadził promocję Konta Erste…

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Klienci Revoluta otrzymują informacje o kolejnym incydencie…

Who is who

Katarzyna Ewert-Gandzel

Katarzyna Ewert-Gandzel

Starszy specjalista ds. PR, PKO Bank Polski…

Magdalena Suchanek

Magdalena Suchanek

Dyrektor zarządzający, Euro Bank SA Magdalena Suchanek…

Magdalena Załubska-Król

Magdalena Załubska-Król

Financial Services Lead, Hill and Knowlton Strategies…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

Jas Fasola:

chciałbym zrozumieć jaki był powód nagrody. Usługa oferowana jest przez bardzo wiele banków. …

wt., 21 lip 2026 (07:12) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

PykPyk:

Zamiast zajmować się pierdołami niech dopracują swoją beznadziejną aplikację bankową bo ma podstawowe …

wt., 7 lip 2026 (16:36) • UniCredit uruchamia pierwszą w Polsce bankową grę fabularną “Kosmiczna Fortuna”

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Kredyt gotówkowy
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców