PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plInformacjeBank BNP Paribas partnerem tytularnym międzynarodowego festiwalu filmów ekologicznych przez najbliższe trzy lata
BNP Paribas

BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym z siedzibą w Warszawie. Powstał w wyniku fuzji Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. z BNP Paribas Bankiem Polska S.A

https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/bnp-paribas-bank-polska

Bank BNP Paribas partnerem tytularnym międzynarodowego festiwalu filmów ekologicznych przez najbliższe trzy lata

Informacje 25.02.2021 (09:30)
BNP Paribas

Bank BNP Paribas został tytularnym partnerem tegorocznej czwartej edycji Kraków Green Film Festival. Od teraz, przez najbliższe trzy lata, będzie się on odbywał pod nazwą BNP Paribas Green Film Festival. Ten największy w Polsce międzynarodowy festiwal filmów ekologicznych w tym roku będzie miał miejsce między 15 a 22 sierpnia. Bank kolejny raz wspiera organizację tego wydarzenia, które promuje proekologiczne postawy poprzez pokazy najlepszych światowych produkcji poruszających tematykę ochrony środowiska oraz towarzyszące im wykłady, dyskusje, czy warsztaty. To jeden z przykładów działań, przez które bank przyczynia się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

– BNP Paribas Green Film Festival – pod tą nazwę przez najbliższe trzy lata będzie organizowany festiwal, który na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych Krakowa. Bank BNP Paribas chętnie je wspiera doceniając wartość edukacyjną i ważny wkład w podnoszenie ekologicznej świadomości społecznej. Historie przedstawiane w filmach są bardzo wymowne i nie pozostawiają nikogo obojętnym. Dodatkowym walorem festiwalu są wartościowe dyskusje ekspertów i pasjonatów zaangażowanych w ochronę środowiska. Zwiększanie świadomości i dzielenie się dobrymi praktykami to również jedno z naszych proekologicznych zobowiązań. Bank BNP Paribas podjął je, aby również w ten sposób przybliżać realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ – mówi Małgorzata Wasiuk, dyrektor Departamentu Strategii Marki i Aktywizacji w Banku BNP Paribas.

W 2015 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła Agendę 2030 zawierającą cele  zrównoważonego rozwoju (Sustainable Development Goals – SDG). Bank BNP Paribas wspiera realizację SDGs oraz promowanie odpowiedzialnych postaw i zaangażowania na rzecz otoczenia. Krakowski festiwal ekologicznych filmów wpisuje się w zaangażowanie banku w tym zakresie.

– Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że razem z Bankiem BNP Paribas będziemy budować festiwal poruszający tak ważne dla całej ludzkości problemy. Dla nas jako organizatorów to bardzo ważne, że partner festiwalu kieruje się w swojej działalności przekonaniem, że pieniądze mogą czynić dobro i budować sprawiedliwy świat. Bank BNP Paribas wspiera inicjatywy proekologiczne oraz aktywistów i twórców walczących o ochronę środowiska i naszej planety. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy festiwal będzie się rozwijał i przybliżał szerokiemu gronu odbiorców ideę zrównoważonego rozwoju – mówi Grzegorz Dukielski, dyrektor festiwalu.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu filmowcy będą rywalizować w kategoriach: najlepszy dokument pełnometrażowy, najlepszy dokument krótkometrażowy, najlepszy film animowany, najlepszy film fabularny, najlepszy reportaż. Jak zawsze pokazom będą towarzyszyć różnorodne wydarzenia edukacyjne, za których wartość merytoryczną odpowiada Global Compact Network Poland ONZ. Program festiwalu zostanie ogłoszony 22 kwietnia w Dniu Ziemi.

W poprzedniej edycji wydarzenia, spośród prawie tysiąca filmów ze świata, do konkursu głównego zakwalifikowano około 70 produkcji. Widzowie mogli obejrzeć filmy, które pokazywane były w Polsce po raz pierwszy, w tym nagradzane wcześniej na największych światowych festiwalach. W dyskusjach towarzyszących ubiegłorocznej imprezie wzięło udział ponad 100 panelistów: filmowców, ekspertów, aktywistów, artystów, sportowców oraz osób, którym losy naszej planety nie są obojętne.

Szczegółowe informacje na temat festiwalu publikowane są na stronie www.greenfestival.pl.

Źródło: BNP Paribas

2021-02-25
Redakcja PRNews.pl

Sprawdź także:

a 0 Citi Handlowy z tytułem najlepszego banku inwestycyjnego w Polsce w obszarze fuzji i przejęć
28.07.2026 (21:09)

Citi Handlowy z tytułem najlepszego banku inwestycyjnego w Polsce w obszarze fuzji i przejęć

Citi zdobył w konkursie Euromoney Awards for Excellence 2026 tytuł Poland's Best Investment Bank for M&A. W …

a 0 Visa zwolni około 2600 pracowników. Cięcia obejmą głównie zespoły technologiczne
Wojciech BoczońWojciech Boczoń
28.07.2026 (21:00)

Visa zwolni około 2600 pracowników. Cięcia obejmą głównie zespoły technologiczne

Visa planuje zlikwidować około 2600 stanowisk, czyli 7 proc. swojej załogi. Redukcja zatrudnienia obejmie przede …

a 0 Ponad 21 tys. upadłości konsumenckich w 2025 roku, ponad piąta z nich to seniorzy
28.07.2026 (15:20)

Ponad 21 tys. upadłości konsumenckich w 2025 roku, ponad piąta z nich to seniorzy

W 2025 roku Polacy ogłosili rekordowe 21 266 upadłości konsumenckich. Eksperci Intrum mówią jednak o stabilizacji, …

a 0 Wolontariusze Generali Polska zebrali 172 tys. zł na pomoc rodzinom w trudnej sytuacji
28.07.2026 (15:16)

Wolontariusze Generali Polska zebrali 172 tys. zł na pomoc rodzinom w trudnej sytuacji

Tegoroczne Globalne Wyzwanie The Human Safety Net w Generali Polska przyniosło rekordowe 172 tys. zł, o 14 tys. …

a 0 Prezes mBanku: potrzebna jest tarcza finansowa dla zbrojeniówki w Polsce
28.07.2026 (15:14)

Prezes mBanku: potrzebna jest tarcza finansowa dla zbrojeniówki w Polsce

Cezary Kocik kładzie na stół rozwiązanie, w którym miliony złotych mogą zostać w polskich firmach budujących …

a 0 Pozytywną decyzję pożyczkową dostaje niespełna co piąty wnioskodawca
28.07.2026 (15:13)

Pozytywną decyzję pożyczkową dostaje niespełna co piąty wnioskodawca

W czerwcu instytucje pożyczkowe udzieliły finansowania za 2,1 mld zł, o 22,6 proc. więcej niż rok wcześniej. …

PRNews.pl

Zobacz również

Bolesny cios dla Aliora, drobna korekta dla gigantów. Wyrok TSUE podzielił sektor bankowy

Bolesny cios dla Aliora, drobna korekta dla gigantów. Wyrok TSUE podzielił sektor bankowy

Niemal 100 mln zł odpisu w Aliorze…

Byli menedżerowie Ergo Hestii i duży broker tworzą spółkę

Byli menedżerowie Ergo Hestii i duży broker tworzą spółkę

Dawny zarząd Ergo Hestii i spółka z…

Dług publiczny i kredyt mogą podkręcić zyski banków nawet o połowę do 2030 r. Jest jednak dużo czynników ryzyka

Dług publiczny i kredyt mogą podkręcić zyski banków nawet o połowę do 2030 r. Jest jednak dużo czynników ryzyka

Akcja kredytowa w Polsce rośnie w najszybszym…

AI zmienia zasady gry. Czy Polska jest gotowa?

AI zmienia zasady gry. Czy Polska jest gotowa?

Sztuczna inteligencja nie wymyśliła phishingu, fałszywych inwestycji…

Anatomia scamu. Rozbieramy rozmowę oszusta na czynniki pierwsze

Anatomia scamu. Rozbieramy rozmowę oszusta na czynniki pierwsze

„Departament bezpieczeństwa banku” dzwoni z numerem identyfikacyjnym,…

Who is who

Hubert Kifner

Hubert Kifner

Head of Financial Services / Employee Practice…

Michał Mierzejewski

Michał Mierzejewski

Michał Mierzejewski – Global Account Director CEE…

Tomasz Głodowski

Tomasz Głodowski

Tomasz Głodowski Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Bezpośredniej…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

Jas Fasola:

chciałbym zrozumieć jaki był powód nagrody. Usługa oferowana jest przez bardzo wiele banków. …

wt., 21 lip 2026 (07:12) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

PykPyk:

Zamiast zajmować się pierdołami niech dopracują swoją beznadziejną aplikację bankową bo ma podstawowe …

wt., 7 lip 2026 (16:36) • UniCredit uruchamia pierwszą w Polsce bankową grę fabularną “Kosmiczna Fortuna”

avatar komentującego

human1:

Trochę spóźniony ten news. Ta gra rozpoczęła się w kwietniu. …

niedz., 5 lip 2026 (20:03) • UniCredit uruchamia pierwszą w Polsce bankową grę fabularną “Kosmiczna Fortuna”

avatar komentującego

Marek Fra:

Wygłupili się powierzając wybór nadesłanych prac ludziom, którzy nie mają pojęcia jak odróżnić …

pt., 5 cze 2026 (06:23) • Erste Wiedeński to pierwszy międzynarodowy pociąg marki bankowej, który połączył Polskę i Austrię

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców