PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościBankowośćKredyt BankConcerto – nowa bankowość osobista w Kredyt Banku

Kredyt Bank

Concerto – nowa bankowość osobista w Kredyt Banku

Kredyt Bank 25.01.2012 (11:14)
Kredyt Bank

Kredyt Bank rozpoczął promocję Programu Concerto – Nowej Bankowości Osobistej dla zamożnych klientów. Ofertę promuje lokata Concerto Duo oprocentowana na 10%, konto osobiste Ekstrakonto Concerto 7% oraz…koncerty.

Nowa Bankowość Osobista – Program Concerto to oferta skierowana do klientów spełniających kryterium 7 tys. wpływów na rachunek lub 200 tys. aktywów. Wprowadzeniu oferty towarzyszy kampania reklamowa w prasie, internecie oraz w placówkach banku w całej Polsce.

– Ponad pół roku trwały w Kredyt Banku prace nad wdrożeniem unikalnej na rynku polskim oferty skierowanej do klientów zamożnych. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że mamy jedną z najlepszych propozycji z pełną gamą atrakcyjnych produktów dla tego segmentu klientów. Każdy klient ma również opiekę indywidualnego doradcy. Jednak to nie wszystko. Nasza oferta wyróżnia się na rynku dodatkową, znaczącą korzyścią. To bezpłatne zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia muzyczne pod patronatem jednego z największych znawców muzyki Wojciecha Manna. W tym kwartale mamy dla naszych nowych i obecnych klientów podwójne zaproszenia na ponad 20 koncertów w całej Polsce. – powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający Departamentem Marketingu Kredyt Banku.

Połączenie Programu Concerto z ważnymi wydarzeniami muzycznymi to unikalne rozwiązanie na rynku bankowym. Kredyt Bank chce, aby oferta wyróżniała się nie tylko wysoką jakością, ale także dodatkowymi, nie finansowymi korzyściami dla klientów. Dlatego tworzy świat Concerto, do którego zaprasza biletami na najlepsze koncerty i wydarzenia muzyczne w Polsce tego roku.

Każdy zamożny klient, który założy Ekstrakonto Concerto i lokatę Concerto Duo (lokata łączona z inwestycją) otrzyma dwuosobowe zaproszenie na wybrany koncert z listy dostępnej w placówkach.

– Dotychczas Kredyt Bank nie był kojarzony z produktami dla klientów zamożnych. Nowy Program Concerto został stworzony w oparciu o naszą strategię, która zakłada zainteresowanie tym rynkiem. Liczymy, że dotrzemy z ofertą do młodego, zamożnego klienta o szczególnych wymaganiach. Na podstawie danych GUS szacujemy potencjał rynku na ok. 1,3 mln osób z perspektywą 10% wzrostu rocznie.– powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający Departamentem Marketingu Kredyt Banku.

Program Concerto Kredyt Banku to unikalne, bezpłatne Ekstrakonto Concerto 7% do 5 tys. zł, Lokata Concerto Duo oprocentowana na 10% dla kupujących produkty inwestycyjne, w tym z ochroną kapitału, a także konto oszczędnościowe Concerto z wysokim oprocentowaniem, lokaty terminowe, w tym negocjowane, kredyt gotówkowy Concerto z obniżonym oprocentowaniem.

Klienci mają także do dyspozycji prestiżowe karty kredytowe MasterCard Platinum, World MasterCard lub Visa Gold z programami rabatowymi, Concierge, ubezpieczeniami podróżnymi czy przedłużającymi gwarancję zakupionych towarów aż o 2 lata.

Bezpłatne Ekstrakonto Concerto jest oprocentowane na 7% do salda 5 000 zł, zawiera pakiet darmowych usług – debetową kartę Visa Concerto, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, przelewy w placówkach, przez internet i telefon.

Lokata Concerto Duo to oferta polegająca na połączeniu lokaty terminowej z bardzo wysokim oprocentowaniem 10 % z jednoczesnym zakupem produktu inwestycyjnego oferowany przez nas w subskrypcji – taki jak obecnie KBC Point Capped 1 (subskrypcja 27.12.2011 – 10.02.2012) czy WARTA Gold Profit (subskrypcja 02.01– 28.02). Lokatę można założyć na 3 lub 6 miesięcy, minimalna kwota inwestycji  to 10 tys. zł (max. 25% lokata, 75% produkt inwestycyjny).

Kredyt Gotówkowy Concerto dostępny dla klientów z oprocentowaniem już od 10,99 % natomiast kredyt celowy Concerto- od 9,99%

Nowej ofercie towarzyszy kampania reklamowa. Całostronicowe reklamy ukażą się w okresie 23.01-4.02 w tytułach dopasowanych do grupy klientów affluent: Puls Biznesu, Polityka, Forbes, Rzeczpospolita, Harvard Business Review.

Ponadto zaplanowano kampanię bannerową na TVN CNB.pl, tvn24.pl, money.pl, gazeta.pl.

Reklamy pojawia się także na witrynach w prawie 400 placówkach Kredyt Banku.

Kreację przygotował Just, media zakupił Starcom.

Źródło: Kredyt Bank

bankowość prywatna kredyt bank 2012-01-25
Redakcja PRNews.pl
Tagi: bankowość prywatna kredyt bank

Sprawdź także:

a 0 Aplikacja mobilna Banku Millennium ma już 3 miliony aktywnych użytkowników
25.08.2026 (18:47)

Aplikacja mobilna Banku Millennium ma już 3 miliony aktywnych użytkowników

Z aplikacji mobilnej Banku Millennium aktywnie korzysta już 3 miliony klientów miesięcznie. Milion aktywnych …

a 0 VeloBank obniża marże kredytów refinansowych dla małych i średnich firm
25.08.2026 (10:18)

VeloBank obniża marże kredytów refinansowych dla małych i średnich firm

VeloBank wprowadził promocję refinansowania kredytów firmowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Bank oferuje …

a 0 Revolut powołał dział badawczy AI i ujawnił wyniki własnego modelu bazowego PRAGMA
25.08.2026 (10:14)

Revolut powołał dział badawczy AI i ujawnił wyniki własnego modelu bazowego PRAGMA

Revolut uruchomił Revolut Research, dedykowaną jednostkę badawczą w ramach Departamentu AI, odpowiedzialną za …

a 0 Badanie Santander Consumer Banku pokazuje, że 75 proc. Polaków nie wyobraża sobie bankowości bez aplikacji mobilnej
25.08.2026 (10:10)

Badanie Santander Consumer Banku pokazuje, że 75 proc. Polaków nie wyobraża sobie bankowości bez aplikacji mobilnej

75 proc. badanych nie wyobraża sobie korzystania z bankowości bez aplikacji mobilnej, a 66 proc. korzysta z niej …

a 0 Europa Ubezpieczenia uruchamia platformę cyfrową Europortal dla agentów
25.08.2026 (06:56)

Europa Ubezpieczenia uruchamia platformę cyfrową Europortal dla agentów

Europa Ubezpieczenia uruchomiła Europortal, platformę cyfrową zapewniającą agentom ubezpieczeniowym dostęp do …

a 0 Agencja Keino Creative zajmie się obsługą marketingową Balcia Insurance w Polsce
24.08.2026 (10:59)

Agencja Keino Creative zajmie się obsługą marketingową Balcia Insurance w Polsce

Agencja Keino Creative wygrała proces ofertowy na obsługę Balcia Insurance w Polsce. Umowę podpisano na rok, a …

PRNews.pl

Zobacz również

Elitarna karta LOT za 29 zł? Oszuści chcą danych karty

Elitarna karta LOT za 29 zł? Oszuści chcą danych karty

Reklama na Facebooku obiecuje elitarną kartę PLL…

Bank się pomylił i odciął klientkę od pieniędzy na zagranicznym urlopie. Musiała wracać

Bank się pomylił i odciął klientkę od pieniędzy na zagranicznym urlopie. Musiała wracać

Credit Agricole zablokował konto klientce, choć wcześniej…

PKO BP przebudowuje private banking. Chce zarządzać całym majątkiem klientów

PKO BP przebudowuje private banking. Chce zarządzać całym majątkiem klientów

Największy polski bank przechodzi od klasycznego private…

Scam Alert od Mety będzie ostrzegać przed oszustami. Ale na Facebooku i tak nadal pełno fałszywych treści

Scam Alert od Mety będzie ostrzegać przed oszustami. Ale na Facebooku i tak nadal pełno fałszywych treści

Koncern Meta chce poprawić bezpieczeństwo użytkowników aplikacji…

ING kusi premią za konto do 800 zł. Sprawdzamy warunki

ING kusi premią za konto do 800 zł. Sprawdzamy warunki

Nowy klient ING może zdobyć do 800…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

Williams Anthony Dauria:

https://uploads.disquscdn.com/images/f1296da62232f5d183b02bf1dcc60a17c6c610eee75c6d16cb26b2e884940054.jpg …

śr., 19 sie 2026 (15:52) • Świąteczna kampania Pilnej Pożyczki w Internecie

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

Jas Fasola:

chciałbym zrozumieć jaki był powód nagrody. Usługa oferowana jest przez bardzo wiele banków. …

wt., 21 lip 2026 (07:12) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców