PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Allianz Partners Polska
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Compensa
    • Credit Agricole
    • Deutsche Bank
    • DNB
    • Erste Bank Polska
    • EuropAssistance
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Mondial Assistance
    • mPay
    • Nationale-Nederlanden
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • PKO Leasing
    • Plus Bank
    • PolCard from Fiserv
    • Polski Standard Płatności
    • Pru
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Vienna Life
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościUbezpieczeniaGenerali gotowe do likwidacji szkód na terenie Bogatyni

Generali gotowe do likwidacji szkód na terenie Bogatyni

Ubezpieczenia 10.08.2010 (14:31)

W związku z powodzią, jaka nawiedziła tereny Bogatyni Generali podjęło wszelkie możliwe kroki, aby jako ubezpieczyciel Gminy Bogatyni natychmiast rozpocząć proces likwidacji szkód. Do wjazdu na tereny dotknięte powodzią gotowi są wykwalifikowani rzeczoznawcy firmy, których zadaniem będą szybkie oględziny oraz rozpoczęcie procesu wypłaty odszkodowań.  Doświadczeni w ocenie szkód infrastrukturalnych i powodziowych eksperci czekają obecnie na możliwość wjazdu na teren gminy i rozpoczęcie szacowania powstałych zniszczeń i start.

Generali ubezpiecza budynki gminne Bogatyni oraz firmę Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A., zapewniając ochronę ubezpieczeniową zarówno pod względem całości majątku spółki (budynki, maszyny itp.) jak i z tytułu utraty zysku w skutek zdarzeń losowych objętych ubezpieczeniem ( tzw. Business Interruption).

W konsultacji z władzami gminy oraz spółki Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A. Generali podejmie ze swojej strony wszelkie możliwe działania wspierające jak najszybszą naprawę wodociągów i przywrócenie dostaw wody dla mieszkańców.

Towarzystwo jest kompleksowo przygotowane do procesu likwidacji szkód na terenie całej gminy Bogatynia, choć liczba klientów indywidualnych z polisami Generali nie jest na terenie Bogatyni znacząca.

W ramach dodatkowej pomocy Generali zdecydowało się na przekazanie środków finansowych na zakup najpotrzebniejszych artykułów dla poszkodowanych w powodzi na tym terenie, w tym m.in. na zakup wody i środków czystości. Niezależnie oddział Generali we Wrocławiu przy ul. Prostej 36 prowadzi obecnie zbiórkę żywności, wody oraz artykułów chemicznych dla mieszkańców Bogatyni.

Źródło: Grupa Generali

generali ubezpieczenia 2010-08-10
Redakcja PRNews.pl
Tagi: generali ubezpieczenia

Sprawdź także:

a 0 SALTUS TU ŻYCIE chce przejąć polski oddział PRÉVOIR
29.06.2026 (12:59)

SALTUS TU ŻYCIE chce przejąć polski oddział PRÉVOIR

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie planuje przejąć polski biznes Grupy PRÉVOIR. Transakcja ma wzmocnić pozycję …

a 0 mBank rozszerza benefity do kart korporacyjnych Visa. Fast Track i wsparcie przy opóźnieniach lotów
29.06.2026 (12:34)

mBank rozszerza benefity do kart korporacyjnych Visa. Fast Track i wsparcie przy opóźnieniach lotów

Od 19 czerwca 2026 r. użytkownicy korporacyjnych kart Visa w mBanku mogą bezpłatnie korzystać z nowych benefitów …

a 0 Erste uruchamia webinary dla początkujących przedsiębiorców
29.06.2026 (12:27)

Erste uruchamia webinary dla początkujących przedsiębiorców

Erste Bank Polska udostępnił serię webinarów dla małych firm w ramach kampanii „Lżej na start dla biznesu z Erste". …

a 0 Volkswagen Bank z lokatą 4,2 proc. i kontem firmowym na 1 proc.
29.06.2026 (12:23)

Volkswagen Bank z lokatą 4,2 proc. i kontem firmowym na 1 proc.

Volkswagen Bank przypomina o ofercie depozytowej. W ofercie jest lokata oprocentowana do 4,2 proc. w skali roku bez …

a 0 ING podsumowuje współpracę ze Zwolnionymi z Teorii. 218 ukończonych projektów
29.06.2026 (12:20)

ING podsumowuje współpracę ze Zwolnionymi z Teorii. 218 ukończonych projektów

ING Bank Śląski zakończył kolejną edycję współpracy z Fundacją Zwolnieni z Teorii. W dwóch programach wspieranych …

a 0 UniCredit otworzył placówkę w Gliwicach
26.06.2026 (23:07)

UniCredit otworzył placówkę w Gliwicach

Bank UniCredit uruchomił nową placówkę w Gliwicach, w kompleksie biurowo-usługowym DL Prime przy ul. Piwnej. …

PRNews.pl

Zobacz również

Kody SMS z polskich banków nie dochodzą za oceanem. KNF wskazuje na blokady operatorów w USA i Kanadzie

Kody SMS z polskich banków nie dochodzą za oceanem. KNF wskazuje na blokady operatorów w USA i Kanadzie

Klienci w USA i Kanadzie korzystający z…

Revolut piątym bankiem w Polsce pod względem liczby klientów. Sprawdziliśmy, kogo wyprzedził

Revolut piątym bankiem w Polsce pod względem liczby klientów. Sprawdziliśmy, kogo wyprzedził

Polskie banki obsługują razem ponad 60 mln…

PKO BP apeluje do podróżnych: zgłoś wyjazd poza UE

PKO BP apeluje do podróżnych: zgłoś wyjazd poza UE

PKO BP rekomenduje klientom zgłaszanie wyjazdów zagranicznych…

Nowy wskaźnik kredytowy na horyzoncie. Banki dopiero szykują ofertę z POLSTR

Nowy wskaźnik kredytowy na horyzoncie. Banki dopiero szykują ofertę z POLSTR

Jeszcze tylko przez pół roku wszystkie instytucje…

Akcja kredytowa w Polsce rośnie najszybciej od 14 lat. To element światowego cyklu

Akcja kredytowa w Polsce rośnie najszybciej od 14 lat. To element światowego cyklu

Kredyt dla firm i gospodarstw domowych przyspiesza…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

Marek Fra:

Wygłupili się powierzając wybór nadesłanych prac ludziom, którzy nie mają pojęcia jak odróżnić …

pt., 5 cze 2026 (06:23) • Erste Wiedeński to pierwszy międzynarodowy pociąg marki bankowej, który połączył Polskę i Austrię

avatar komentującego

mistrz:

Podejrzane rozwiazanie do którego oddajemy dane zdrowotne …

czw., 21 maj 2026 (15:07) • Allianz Partners wdraża Minte AI do automatyzacji likwidacji szkód

avatar komentującego

MalmoMind:

Przestańcie reklamować patologię inwestycyjną która za parę lat stanie się tym samym czym …

pon., 27 kw. 2026 (10:19) • XTB wchodzi do Serie A. Polska aplikacja globalnym partnerem SSC Napoli

avatar komentującego

MalmoMind:

No proszę, ZBP znów udowadnia, że 'bank' i 'empatia' to słowa, które się …

wt., 10 lut 2026 (11:40) • Związek Banków Polskich: WIBOR jest legalny i kluczowy dla stabilności państwa

avatar komentującego

Robert Koch:

rewelacja! Tego brakowało. Brawo dla tej firmy …

czw., 29 sty 2026 (11:55) • Tpay wprowadza płatności Blik Level 0 dla użytkowników platformy Shopify

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców