PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościBankowośćmBankmBank po raz czwarty z tytułem Złotego Banku
mBank

mBank

mBank – bank uniwersalny, założony w 1986 r. jako Bank Rozwoju Eksportu, czwarta pod względem wartości aktywów instytucja finansowa w Polsce.

https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/mbank

mBank po raz czwarty z tytułem Złotego Banku

mBank 14.03.2014 (15:23)
mBank

W piątej edycji plebiscytu Złoty Bankier, mBank dzięki głosom internautów otrzymał trzy statuetki: za najlepsze konto osobiste, konto dla firm oraz działania w mediach społecznościowych. Zdobył też największą łączną liczbę głosów, oddanych w siedmiu kategoriach plebiscytu i wygrał nagrodę główną konkursu – tytuł Złotego Banku.

– Czwarta statuetka Złotego Banku zdobyta w piątej edycji konkursu oznacza, że nasze sukcesy nie są wynikiem szczęśliwego trafu, ale ciężkiej pracy – mówi Cezary Kocik, wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej. – Wygraną odczytujemy także jako wyraz aprobaty ze strony naszych klientów dla zmian, które wydarzyły się w ostatnim roku. Mowa o nowym serwisie transakcyjnym, odświeżonym logo i wspólnej marce. Jestem dumny, że przy tak intensywnych działaniach nie straciliśmy z pola widzenia naszych klientów – dodaje Cezary Kocik.


Celem konkursu, organizowanego przez portal finansowy Bankier.pl oraz firmę PayU, jest wyłonienie najlepszych produktów finansowych na rynku polskim. Plebiscyt zorganizowany został po raz piąty.

W konkursie decydujący głos mają internauci, którzy za pośrednictwem strony internetowej www.zlotybankier.pl wybierają jego zwycięzców. Dodatkowo, w części kategorii laureatów wyłania specjalna kapituła. W tym roku w głosowaniu udział wzięło ponad 40 tysięcy osób, niemal dwukrotnie więcej niż rok wcześniej.  

Każdy bank mógł zostać oceniony w trzech spośród siedmiu głównych kategorii, które wybierali sami zainteresowani. mBank postawił na najlepsze konto osobiste, rachunek dla przedsiębiorcy oraz najlepszy bank w social media, i zgarnął całą stawkę (zdobywając odpowiednio 43, 43 i 63 proc. głosów).

Zwycięstwo w kategorii najlepsze konto osobiste i firmowe jest udziałem banku już po raz czwarty, w pięcioletniej historii konkursu. Ostania z wybranych przez bank kategorii dodana została dopiero w tym roku. Cztery razy w ręce mBanku trafiała także nagroda główna konkursu – statuetka Złotego Banku.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej plebiscytu www.zlotybankier.pl.

2014-03-14
Redakcja PRNews.pl

Sprawdź także:

a 0 Revolut uruchomił w Wielkiej Brytanii płatności twarzą Pay with Smile
26.09.2026 (07:55)

Revolut uruchomił w Wielkiej Brytanii płatności twarzą Pay with Smile

Revolut udostępnił w Wielkiej Brytanii funkcję Revolut Pay with Smile – autoryzację płatności rozpoznawaniem …

a 0 ING Bank Śląski partnerem finansującym w programie preferencyjnych pożyczek PARP dla firm
26.09.2026 (06:52)

ING Bank Śląski partnerem finansującym w programie preferencyjnych pożyczek PARP dla firm

ING Bank Śląski został partnerem finansującym programu „Pożyczki na cyfrową i zieloną transformację …

a 0 Erste Bank Polska wprowadza wskaźnik POLSTR do nowych kredytów hipotecznych
26.09.2026 (06:47)

Erste Bank Polska wprowadza wskaźnik POLSTR do nowych kredytów hipotecznych

Od 26 września 2026 r. Erste Bank Polska oferuje nowe kredyty hipoteczne oparte na wskaźniku POLSTR 1M Stopa …

a 0 Alior Bank uruchomił zakup funduszy inwestycyjnych w aplikacji mobilnej
26.09.2026 (06:45)

Alior Bank uruchomił zakup funduszy inwestycyjnych w aplikacji mobilnej

Klienci Alior Banku mogą kupować fundusze inwestycyjne bezpośrednio w aplikacji Alior Mobile. Wcześniej aplikacja …

a 0 Credit Agricole o dostępności bankowości dla osób Głuchych. Bank ma dedykowaną ofertę konta
26.09.2026 (06:35)

Credit Agricole o dostępności bankowości dla osób Głuchych. Bank ma dedykowaną ofertę konta

Przy okazji przypadającego w ostatnią niedzielę września Międzynarodowego Dnia Głuchych Credit Agricole przypomina …

a 0 NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła
24.09.2026 (21:40)

NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła

Liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej wzrosła w II kw. 2026 r. o 1,6 proc. kw./kw. i o 7 proc. r/r. W …

PRNews.pl

Zobacz również

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony pracuje nad rozwiązaniem, które może uprościć…

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

70-letnia kobieta straciła ponad 30 tys. zł…

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

Poprosisz sztuczną inteligencję o znalezienie najtańszego biletu,…

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste Bank Polska wprowadził promocję Konta Erste…

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Klienci Revoluta otrzymują informacje o kolejnym incydencie…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

Jas Fasola:

chciałbym zrozumieć jaki był powód nagrody. Usługa oferowana jest przez bardzo wiele banków. …

wt., 21 lip 2026 (07:12) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

PykPyk:

Zamiast zajmować się pierdołami niech dopracują swoją beznadziejną aplikację bankową bo ma podstawowe …

wt., 7 lip 2026 (16:36) • UniCredit uruchamia pierwszą w Polsce bankową grę fabularną “Kosmiczna Fortuna”

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Kredyt gotówkowy
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców