PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Credit Agricole
    • Erste Bank Polska
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • Polski Standard Płatności
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
    • Warta
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plWiadomościMarketing i PRZFPR rośnie w siłę

ZFPR rośnie w siłę

Marketing i PR 06.01.2009 (18:36)

W grudniu 2008 roku do Związku Firm Public Relations dołączyły dwie nowe agencje: Raczkiewicz Chenczke Consultants (RC2) i Lighthouse Consultants. Tym samym liczba członków ZFPR powiększyła się do trzydziestu firm.

Raczkiewicz Chenczke Consultants (Rc2) jest agencją komunikacyjnego doradztwa strategicznego: public relations, investor relations i crisis management. Istnieje od 2007 roku i gromadzi zespół doświadczonych konsultantów z wieloletnim rynkowym doświadczeniem. Agencja prowadzi projekty  z zakresu PR korporacyjnego, komunikacji wewnętrznej oraz komunikacji M&A. Realizuje również programy z szeroko rozumianego obszaru PR konsumenckiego, ze szczególnym uwzględnieniem programów PR marek wrażliwych, CSR i public affairs, jak również mediowego doradztwa strategicznego oraz wizerunkowych badań mediowych.  Obszary specjalizacji to m.in. media i nowe media, TMT, health&beauty, FMCG, finanse oraz branża zbrojeniowa. 

Do grona klientów Rc2 należą m.in.: Kompania Piwowarska S.A., Wyborowa S.A., eurobank, Agros Nova, Nestle Waters, Internet Group, fridge by yDe. 

Agencja została podwójnie wyróżniona w konkursie Złote Spinacze 2008 – nagrodą główną w kategorii Public Affairs i Lobbing, za realizowaną dla eurobanku i Fundacji Projekt: Polska kampanię NapiszmydoEuropy.pl oraz wyróżnieniem w kategorii Event – za projekt Bushmill’s Loft, zrealizowany dla Diageo Polska.

Członkowstwo w ZFPR jest dla nas potwierdzeniem uznania dla najlepszych praktyk PR, które agencja i jej konsultanci stosują z wieloma sukcesami od lat. To jednocześnie wyróżnienie znalezienia się  w gronie najlepszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji w Polsce. Wspólnie wyznaczamy standardy w PR, który dla mnie i dla mojego zespołu jest zawodem zaufania publicznego, często profesjonalną pasją polegającą na przekonywaniu klientów do kreowania przez nasze programy wartości dodanej na ich rzecz – powiedziała Danuta Raczkiewicz-Chenczke, managing director RC2.

Lighthouse Consultants jest firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu reputacją. Wśród kluczowych obszarów kompetencji firmy są: PR korporacyjny, zarządzanie kryzysowe, relacje inwestorskie, CSR oraz szkolenia medialne. Konsultanci Lighthouse Consultants posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów branży finansowej, deweloperskiej, telekomunikacyjnej czy medialnej.

Lighthouse Consultants jest członkiem sieci firm doradczych Regester Larkin International Network, która specjalizuje się w issue & crisis management.

Wśród klientów agencji znajdują się m.in.: PZU, PTK Centertel (Orange), Telekomunikacja Polska, RWE, Axel Springer (Forbes, Newsweek Polska, Dziennik), MySpace Polska, Kulczyk Investment House, GMAC Bank, Atlas Estates, Storck, Dr. Oetker, Kancelaria bnt.

– Wzmacnianie pozytywnego wizerunku branży PR, promocja wysokich standardów usług i etyki zawodowej jest dla nas bardzo ważne, ponieważ wpływa na rozwój i dojrzałość rynku. Członkostwo  w ZFPR daje nam szansę aktywnie zaangażować się w działania, które ten cel realizują. Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona najbardziej wpływowych firm w branży – powiedział Piotr Płocharski, prezes zarządu Lighthouse Consultants.

Pełna lista agencji należących do Związku Firm Public Relations jest dostępna na stronie internetowej: www.zfpr.pl.
Źródło: Związek Firm Public Relations

public relations 2009-01-06
Redakcja PRNews.pl
Tagi: public relations

Sprawdź także:

a 0 NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła
24.09.2026 (21:40)

NetB@nk: liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej rośnie, w internetowej nieznacznie spadła

Liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej wzrosła w II kw. 2026 r. o 1,6 proc. kw./kw. i o 7 proc. r/r. W …

a 0 Generali daje klientom wybór w akcji urodzinowej. Legimi albo wpłata na fundację
24.09.2026 (21:36)

Generali daje klientom wybór w akcji urodzinowej. Legimi albo wpłata na fundację

Generali Polska zmieniło mechanikę akcji urodzinowej dla klientów zarejestrowanych w Programie Rabatowym. Zamiast …

a 0 UNIQA przekazała środki Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę na program przeciw przemocy rówieśniczej
24.09.2026 (21:27)

UNIQA przekazała środki Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę na program przeciw przemocy rówieśniczej

UNIQA przekazała Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę środki zebrane w programie łączącym sprzedaż polis szkolnych NNW z …

a 0 mBank jako pierwszy polski bank uplasował obligacje AT1 w euro
24.09.2026 (21:24)

mBank jako pierwszy polski bank uplasował obligacje AT1 w euro

mBank pozyskał 250 mln euro z pierwszej na polskim rynku emisji obligacji Additional Tier 1 denominowanych w euro. …

a 0 „Nie-Lalka" ING Banku Śląskiego. Twardoch, Chutnik i Chmielarz dopisali losy bohaterom Prusa
24.09.2026 (21:21)

„Nie-Lalka" ING Banku Śląskiego. Twardoch, Chutnik i Chmielarz dopisali losy bohaterom Prusa

Szczepan Twardoch, Sylwia Chutnik i Wojciech Chmielarz napisali opowiadania, w których bohaterowie „Lalki" …

a 0 Bank Pekao mecenasem spektaklu „Antropologia" w Teatrze 6. Piętro
24.09.2026 (10:09)

Bank Pekao mecenasem spektaklu „Antropologia" w Teatrze 6. Piętro

Bank Pekao objął mecenat nad spektaklem „Antropologia" w Teatrze 6. Piętro. Sztuka Lauren Gunderson w reżyserii …

PRNews.pl

Zobacz również

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony chce zamienić pada od PlayStation w terminal. Za grę zapłacimy, zbliżając telefon?

Sony pracuje nad rozwiązaniem, które może uprościć…

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

Oddała kurierowi kartę. Wyczyścili jej konto

70-letnia kobieta straciła ponad 30 tys. zł…

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

AI uznała, że go stać. Wybrała mu ofertę sześć razy droższą

Poprosisz sztuczną inteligencję o znalezienie najtańszego biletu,…

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste proponuje 1500 zł do konta i 5,5% na lokacie. Sprawdzamy jakie stawia warunki i co jeszcze można zyskać

Erste Bank Polska wprowadził promocję Konta Erste…

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Kolejny wyciek danych klientów Revoluta. Włamano się do firmy obsługującej handel akcjami

Klienci Revoluta otrzymują informacje o kolejnym incydencie…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

MalmoMind:

Niestety ale oferta jest mało atrakcyjna, droga i niedostosowana do rzeczywistości. Widać zachłanność …

niedz., 23 sie 2026 (21:29) • Credit Agricole wprowadza flagowe Konto dla Ciebie Max bez opłat i wymagań miesięcznych

avatar komentującego

SK:

Ktoś już to ma w aplikacji ? …

śr., 29 lip 2026 (10:13) • Revolut wprowadza fundusze rynku prywatnego dla klientów w Polsce

avatar komentującego

gość:

dokładnie …

wt., 21 lip 2026 (07:30) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

Jas Fasola:

chciałbym zrozumieć jaki był powód nagrody. Usługa oferowana jest przez bardzo wiele banków. …

wt., 21 lip 2026 (07:12) • Zakup eSIM w aplikacji Banku Millennium wyróżniony przez Global Finance

avatar komentującego

PykPyk:

Zamiast zajmować się pierdołami niech dopracują swoją beznadziejną aplikację bankową bo ma podstawowe …

wt., 7 lip 2026 (16:36) • UniCredit uruchamia pierwszą w Polsce bankową grę fabularną “Kosmiczna Fortuna”

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Kredyt gotówkowy
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców