PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations

Najświeższe informacje z PRNews.pl w Twojej skrzynce!

Codziennie aktualne wiadomości ze świata finansów.

Zapisz się na nasz Newsletter ​i bądź na bieżąco z nowościami z branży!

  • Raporty
  • Instytucje
    • Alior Bank
    • Allianz Partners Polska
    • Bank BPS
    • Bank Millennium
    • Bank Ochrony Środowiska
    • Bank Pekao SA
    • Bank Pocztowy
    • Banki spółdzielcze
    • BGK
    • Biuro Informacji Kredytowej
    • BNP Paribas
    • Citi Handlowy
    • Compensa
    • Credit Agricole
    • Deutsche Bank
    • DNB
    • Erste Bank Polska
    • EuropAssistance
    • ING Bank Śląski
    • KIR
    • Klarna
    • Link4
    • Mastercard
    • mBank
    • Mondial Assistance
    • mPay
    • Nationale-Nederlanden
    • Nest Bank
    • PKO BP
    • PKO Leasing
    • Plus Bank
    • PolCard from Fiserv
    • Polski Standard Płatności
    • Pru
    • PZU
    • Raiffeisen Digital Bank
    • Revolut
    • Santander Consumer Bank
    • SGB
    • Standard Chartered Polska
    • Toyota Bank Polska
    • Trade Republic
    • Twisto
    • UniCredit
    • VeloBank
    • Vienna Life
    • Visa
    • Volkswagen Bank Oddział Polska
  • Produkty
    • Bankowość internetowa
    • Bankowość mobilna
    • Oszczędzanie
    • Bezpieczeństwo
    • Karty
    • Kredyty
    • Konta
    • Płatności mobilne
    • Ubezpieczenia
  • Analizy
  • Kariera w finansach
  • Szkolenia
  • Forum
  • Newsletter
PRNews.plInformacjeSantander Bank Polska zaprasza do świata League of Legends
Santander Bank Polska

Santander Bank Polska

Głównym akcjonariuszem Santander Bank Polska jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/santander-bank-polska

Santander Bank Polska zaprasza do świata League of Legends

Informacje 25.07.2023 (12:39) informacja prasowa
Marketing Santander Bank Polska

Jeszcze tylko tydzień trwa akcja promocyjna banku dla graczy z nagrodami – m.in. z podwójnym pakietem na finał League of Legends EMEA Championship 2023. Grupa Santander to główny sponsor rozgrywek League of Legends w Europie i Ameryce Łacińskiej.

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie, która pojawiła się w 2009 roku. Od tego czasu gromadzi milionowe rzesze fanów, a  w 2022 roku liczba aktywnych graczy wyniosła 150 milionów miesięcznie.[1] Już 10-11 września br., we Francji, odbędzie się finał kolejnej edycji League of Legends EMEA Championships. Najważniejsze starcie turnieju ubiegłorocznej edycji oglądało 5 milionów fanów.[2]

Bezcenne chwile w League of Legends

Santander Bank Polska, wspólnie z Mastercard, przygotował akcję „Leć na finały EMEA Championship” dla fanów popularnej gry. Na jej uczestników czeka m.in. 3200 punktów w programie Bezcenne Chwile Mastercard, które można wymienić na kod Riot Cash o wartości 10 USD (1240 Riot Points). Aby zgarnąć punkty należy zarejestrować się w akcji, zawnioskować o konto z kartą Mastercard i usługami Santander online oraz wykonać 3 transakcje kartą. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 10 000 szt.

Drugą nagrodą w akcji są 3 podwójne pakiet na finał League of Legends EMEA Championship 2023. Aby dać sobie szansę na zgarnięcie tej nagrody, uczestnicy muszą dodatkowo wykazać się wiedzą i kreatywnością na temat League of Legends i  w trakcie rejestracji odpowiedzieć na dwa pytana związane z grą.

– Santander Bank dostrzega ogromny potencjał w świecie eSportu, który według szacunków Newzoo osiągnął w 2022 roku wartość 184,4 mld USD. Dlatego zostaliśmy sponsorem rozgrywek LOL. Dzięki temu partnerstwu chcemy dotrzeć do nowej grupy odbiorców i budować świadomość marki w zupełnie nowym segmencie – mówi Łukasz Purzycki, dyrektor Departamentu E-Commerce i Komunikacji Klienta Detalicznego w Santander Bank Polska.

Gracze, którzy chcą skorzystać z akcji, powinni zrejestrować się do 31 lipca br., do 10 sierpnia br. otworzyć konto z kartą Mastercard oraz wykonać nią min. 3 transakcje do 20 sierpnia i spełnić pozostałe warunki akcji. Prowadzenie Konto Santander jest bezpłatnie – wystarczy zapłacić miesięcznie min. 300 zł kartą lub BILKIEM (w przeciwnym razie 6 zł). Osoby, które mają mniej niż 26 lat prowadzenie konta mają bezwarunkowo za 0 zł. Bezpłatne są ponadto przelewy natychmiastowe i zwykłe w internecie, przelewy BLIK na telefon, wypłaty z bankomatów BLIKIEM oraz stałe zlecenia i polecenia zapłaty. Z akcją „Leć na finały EMEA Championship” łączy się akcją „Załóż konto, zyskaj bonusy – edycja II”, w której za założenia konta i spełnienie innych warunków można otrzymać bonus w wysokości 400 zł. Do akcji można przystąpić do 31 lipca 2023 r.

Szczegóły akcji i regulamin znajdują się na stronie https://www.santander.pl/konto-osobiste-konto-santander-ll.

Wejście o świata League of Legends i akcję Santander Bank Polska promują znani gracze: RybsonLoL i Overpow. Działania obejmują również reklamy na Twitchu, które wykorzystują najnowsze i interaktywne formaty graficzne, pojawiające się w trakcie streamowania gry LoL, portalach związanych z gamingiem, Google Ads i promocja w social media.

Organizatorem akcji „Leć na finały EMEA Championship” jest Santander Bank Polska S.A. Okres przystąpienia do akcji trwa do 31 lipca 2023 r. Limit nagród kod Mastercard jest ograniczony i wynosi 10 000 szt. Organizatorem promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy – edycja II” jest Santander Bank Polska S.A. Okres przystąpienia do promocji trwa do 31 lipca 2023 r. Uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji może otrzymać łącznie nagrody w wysokości 400 zł, wypłacane w czterech etapach, po zakończeniu poszczególnej tury.

Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych objętych tym materiałem znajdziesz na santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Konto Santander to rachunek płatniczy, Santander online jest usługą bankowości elektronicznej. Przelew zwykły jest rozumiany jako przelew złożony za pośrednictwem usług Santander online w systemie ELIXIR. Przelew natychmiastowy jest poleceniem przelewu Express ELIXIR lub poleceniem przelewu BlueCash. Przelew na telefon BLIK jest poleceniem przelewu albo poleceniem przelewu wewnętrznego. Wypłata BLIK w bankomacie to autoryzowana kodem BLIK wypłata gotówki. Do zwolnienia z opłaty za kartę nie wliczają się transakcje typu Quasi Cash. Stan na 24 lipca 2023.

[1] https://gaming.komputronik.pl/g/ile-osob-gra-w-league-of-legends/

[2] https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/league-of-legends/lol-final-worlds-2022-pobil-wszelkie-rekordy-ogladalnosci-wyniki-szokuja/tq2lr53

Źródło: Santander Bank Polska

2023-07-25
Redakcja PRNews.pl

Sprawdź także:

a 0 Bank Pekao dodaje kolejne urządzenia z recyklingiem gotówki
01.07.2026 (16:07) – informacja prasowa

Bank Pekao dodaje kolejne urządzenia z recyklingiem gotówki

Bank Pekao S.A. uruchomił w jednym z warszawskich oddziałów bankomat z recyklerem gotówki firmy Hitachi. To …

a 0 Bank Pekao wspiera młodych, ciekawych świata studentów
01.07.2026 (16:04) – informacja prasowa

Bank Pekao wspiera młodych, ciekawych świata studentów

Bank Pekao S.A. konsekwentnie rozwija inicjatywy skierowane do młodych ludzi, którzy chcą mieć realny wpływ na …

a 0 Bank Millennium liderem Customer Experience 2026
01.07.2026 (16:00) – informacja prasowa

Bank Millennium liderem Customer Experience 2026

Bank Millennium został wyróżniony tytułem Lidera Customer Experience 2026, zajmując trzecie miejsce w badaniu …

a 0 Logo sprzedawcy w historii transakcji w GOmobile
01.07.2026 (15:58) – informacja prasowa

Logo sprzedawcy w historii transakcji w GOmobile

Każdy użytkownik GOmobile, aplikacji mobilnej Banku BNP Paribas, może już zobaczyć logo sprzedawcy przy …

a 0 Kolejna emisja listów zastawnych Millennium Banku Hipotecznego
01.07.2026 (15:53) – informacja prasowa

Kolejna emisja listów zastawnych Millennium Banku Hipotecznego

Millennium Bank Hipoteczny S.A. z sukcesem przeprowadził kolejną emisję hipotecznych listów zastawnych na rynku …

a 0 Sławomir Czajkowski nowym rzecznikiem prasowym Banku BNP Paribas
01.07.2026 (15:50)

Sławomir Czajkowski nowym rzecznikiem prasowym Banku BNP Paribas

1 lipca 2026 roku Sławomir Czajkowski objął stanowisko Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej oraz rolę …

PRNews.pl

Zobacz również

VeloBank zwróci niesłusznie naliczone opłaty po migracji Citi. Reklamacje złożyło ok. 0,7 proc. klientów

VeloBank zwróci niesłusznie naliczone opłaty po migracji Citi. Reklamacje złożyło ok. 0,7 proc. klientów

VeloBank odpowiada na kolejne pytania Bankier.pl po…

Cyfrowa hipoteka w ING: Nie ma kompromisu dla bezpieczeństwa

Cyfrowa hipoteka w ING: Nie ma kompromisu dla bezpieczeństwa

Docelowo niemal wszystkie wnioski o kredyt mają…

Kody SMS z polskich banków nie dochodzą za oceanem. KNF wskazuje na blokady operatorów w USA i Kanadzie

Kody SMS z polskich banków nie dochodzą za oceanem. KNF wskazuje na blokady operatorów w USA i Kanadzie

Klienci w USA i Kanadzie korzystający z…

Revolut piątym bankiem w Polsce pod względem liczby klientów. Sprawdziliśmy, kogo wyprzedził

Revolut piątym bankiem w Polsce pod względem liczby klientów. Sprawdziliśmy, kogo wyprzedził

Polskie banki obsługują razem ponad 60 mln…

PKO BP apeluje do podróżnych: zgłoś wyjazd poza UE

PKO BP apeluje do podróżnych: zgłoś wyjazd poza UE

PKO BP rekomenduje klientom zgłaszanie wyjazdów zagranicznych…

O tym mówią bankowcy

Ostatnie komentarze

avatar komentującego

Marek Fra:

Wygłupili się powierzając wybór nadesłanych prac ludziom, którzy nie mają pojęcia jak odróżnić …

pt., 5 cze 2026 (06:23) • Erste Wiedeński to pierwszy międzynarodowy pociąg marki bankowej, który połączył Polskę i Austrię

avatar komentującego

mistrz:

Podejrzane rozwiazanie do którego oddajemy dane zdrowotne …

czw., 21 maj 2026 (15:07) • Allianz Partners wdraża Minte AI do automatyzacji likwidacji szkód

avatar komentującego

MalmoMind:

Przestańcie reklamować patologię inwestycyjną która za parę lat stanie się tym samym czym …

pon., 27 kw. 2026 (10:19) • XTB wchodzi do Serie A. Polska aplikacja globalnym partnerem SSC Napoli

avatar komentującego

MalmoMind:

No proszę, ZBP znów udowadnia, że 'bank' i 'empatia' to słowa, które się …

wt., 10 lut 2026 (11:40) • Związek Banków Polskich: WIBOR jest legalny i kluczowy dla stabilności państwa

avatar komentującego

Robert Koch:

rewelacja! Tego brakowało. Brawo dla tej firmy …

czw., 29 sty 2026 (11:55) • Tpay wprowadza płatności Blik Level 0 dla użytkowników platformy Shopify

  • SMART Bankier
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Pożyczki na raty
  • Konto firmowe
  • Kurs inwestowania
  • Kalkulator brutto netto
  • Kalkulator kredytu gotówkowego
  • Kalkulator zdolności kredytowej
  • Rozlicz najem w PIT-28
  • pit 37 online na pit.pl
  • Rozliczenie pit
  • Program pit
  • Pit 11
  • Promocje Pekao S.A.
  • Promocje BNP Paribas
  • Promocje Citi Handlowy
  • Promocje bankowe
  • Promocje Alior Bank
  • Promocje Santander Bank
  • Promocje PKO BP
  • Promocje Millenium
  • Promocje ING Bank Śląski
  • Promocje mBank
  • Promocje Velobank
  • Promocje Nest Bank
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Newsletter
  • Prześlij informację
  • RSS
  • zgarnijpremie.pl
Bonnier Business Polska Bankier.pl – Portal Finansowy – Rynki, Twoje finanse, Biznes PIT.pl -Podatki dla małych firm i osób fizycznych, rozliczenia roczne Systempartnerski.pl - system afiliacyjny Bankier.pl PRNews.pl - banki, karty, konta oraz marketing i public relations Mambiznes.pl - Pomysł na biznes, Własna firma, Biznes plan Dyskusja.biz - Blogi o biznesie, artykuły biznesowe Puls Biznesu pb.pl - rynek, akcje, spółka, przedsiębiorca, budżet Pulsmedycyny.pl - Portal lekarzy i pracowników służby zdrowia Pulsfarmacji.pl - Portal aptekarzy, techników i pracowników sektora farmaceutycznego
© 2008 − 2026 PRNews.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies. Polityka prywatności

Bezpłatny newsletter PRNews.pl

  • PRNews.pl to najbardziej opiniotwórczy serwis w branży bankowej. Przekonaj się dlaczego!
  • Codziennie rano otrzymasz skrót najważniejszych informacji ze świata finansów
  • Dzięki temu będziesz zawsze wiedział o nowych produktach, promocjach i usługach bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
  • Aktualne wiadomości z prasy i z samych instytucji finansowych - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową
Zapisz się na newsletter:

Dołącz już dziś do niemal 38 tys. odbiorców