Wysoka dynamika przyrostu liczby Klientów wskazuje, że na koniec br. mBank będzie prowadził 900 tys. rachunków i obsługiwał około 750 tys. Klientów. Wzrost liczby rachunków oraz ich posiadaczy potwierdza czołową pozycję mBanku na rynku bankowości elektronicznej.
mBank stale poszerza i udoskonala swoją ofertę. Działania mBanku skierowane są na zapewnienie Klientom Maksimum korzyści i wygodę w finansach osobistych. Z wirtualnego banku depozytowego, mBank przekształcił się w instytucję finansową pierwszego wyboru – oferując obecnie szeroką gamę produktów bankowych, inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych, dostępnych przez nowoczesne kanały elektroniczne oraz sieć mKiosków i Centrów Finansowych. Poza ofertą indywidualną, mBank rozwija usługi i produkty skierowane do mikrofirm.
„Proponujemy model, w którym to bank szuka Klienta, a nie odwrotnie. Nasza koncepcja opiera się na prostocie i celowości – zapewniamy Klientom możliwość wyboru między różnymi, zdalnymi kanałami dostępu do banku w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca, oferując najważniejsze produkty bankowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Zabiegamy o Klientów, którzy mają dosyć złej organizacji, kolejek, wysokich cen i braku elastyczności ze strony instytucji finansowych, którzy szukają maksimum korzyści oraz wygodnej obsługi bez względu na czas i miejsce. Klienci mBanku charakteryzują się dużą wrażliwością cenową i wybrali właśnie nas ze względu na bardzo korzystną oraz wygodną ofertę.” – zaznacza Sławomir Lachowski – Wiceprezes BRE Banku SA, twórca i pomysłodawca mBanku.
mBank jest szeroką platformą finansową, dzięki której Klienci, poprzez liczne kanały dostępu, mogą bezpiecznie i wygodnie korzystać z szerokiej gamy usług finansowych, co pozwala na oszczędność czasu oraz bardzo korzystne, z finansowego punktu widzenia, rozwiązania. Świadczy o tym oferta:
– Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych,
ubezpieczeniowa,
– OFE on-line,
– mSzopu – platformy e-commerce,
– IKE – we wrześniu br. mBank planuje wprowadzenie Indywidualnych Kont Emerytalnych.
Klienci będą mogli wybrać jeden z trzech modeli oszczędzania na emeryturę: lokatę bankową, fundusz inwestycyjny lub ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym.